Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Bog #175 üzenetére

    " ... de ilyen volt az e-autók hatótávparája is, amit többek között a Mazda MX30 ihletett."
    Bocs, hogy beleszólok a vitába, de ha ennyire idő és (emberi) erőforrás hiányban szenvedtek, akkor lehet el kellene engedni az autós vonalat. Vagy min. kiírni egy szavazást, hogy mire lenne tényleg igény.

    A cikkhez: rohadtul tetszene ez a telefon (és "muszájból" lehet még így is rá fogok fanyalodni), ha nem lenne ez az átkozott 21:9-es képarány.
    Értem-értem, hogy cinema képarány, meg ezen még több minden kifér, de akkor is. Ez már kezd kicsit sok lenni ... vagy csak nekem?
    A mai mobilos világgal szerintem pont ez a gond, hogy rettenetesen egysíkú. Nincsenek valóban eltérő készülékek. A teljesség igénye nélkül: képarány (18:9 v. mégtöbb:9), képernyő mérete (van nagy, és a nagyon nagy), kamerák (min. 3 lencse, különben még sikeres ember nem lehetsz ...), szelfi kamerák (van ugyan pár pop-up-os, de jobbára ezek a bűn ronda lyukak, szigetek, cseppek a jellemzők. Olyan, mint amit a Sony csinál, nincs is)

Új hozzászólás Aktív témák