Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ujvendeg

    tag

    válasz janeszgol #8 üzenetére

    PH! Nagyúr! Különösen igaz mindaz, amit olyan szikáran közöl,
    a 2016. augusztus 19-i telefon és kézigránát egyesítésére, a rá egy hónapra sebtében kidobott 7-esre, ami úgyszintén befuccsolt, aztán néhány remeklésük után a luxus-selejt A10-re, meg arra, hogy külön ünnepet ülnek, ha egy telefonjukba már valahogy belekerül egy 3000 mAh-s akku. 2017-ben pedig bemutatták az összes telefongyártónak egy szép készülék formájában a "hogyan ne csinálj mobiltelefont" c. performanciájukat. (J3)
    Nekem egy közeli ismerősöm ugrott ki a Samsung-vallásból, merthogy valaha két szeme volt, most meg csak egy van, és lassan három éve, egy napon vásárolt egy Note 7-et...
    A félreértések elkerülése végett: egy baleset miatt kis méretű telefont kell használnom, ez az A3 2017. De nem tudom, sírjak-e vagy nevessek, ha eszembe jut telefonom rettenetes méretű 2350 mAh-s akkuja,
    a Huawei csaknem ekkora telefonméretben 2016-ban adott 4000 mAh-val telfont. (Használtam.) S még valami. A hang. Inkább a Sony. Volt három ebből a márkából. De egyébként az egész nagyon érdekes: össze tetszett rakni egy Samsung telefont, csak éppen maga a Samsung hiányzik belőle... Ez lenne a receptjük? Szép napot

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák