Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ger_man

    senior tag

    Látom nem nagyon pörög a fórum már, de hátha valaki még nézi. Problémám adódtak a Tidal 360 Reality Audio lejátszásával. Ugyanazzal az előfizetéssel, ugyanazzal a fejhallgatóval (wh-1000xm4) Sony Headphone app-pal egy Samu S20FE-n tökéletes.

    Míg a frissen vásárolt Sony Xperia 1 IV-en nincs hang egyáltalán. Se fülessel se sehogy.

    Mindent is ki- és bekapcsoltam, 360 upmix-et, dolbyt, sehogy nincs hang. De csak 360-as tartalomnál. Ha master vagy dolby atmos a tracket választok akkor van hang mindenhogy fülessel, vagy anélkül, de pont a SONY 360RA-val nincs :DDD még az upmix is működik stereo formátumnál, de a natív 360RA trackek némák.

    Ami furcsa h míg az S20FE-n ugyanazzal a sony headphone app-ban van lehetőségem a tidal app optimalizációra (fül befotózás után), addig ez a felület ugyanebben az appban az 1 IV-en nincs is :Y Mi a francért :F

    A másik nagyon bosszantó bug, hogy jelerősség mutatása 4/0-1, ugyanazzal a simmel a Samuban 4/3-4. Egy jelerősség mérő app-pal megnéztem egy picivel gyengébb az Xperia, de minőségre is jó telefonbeszélgetések. Külföldi fórumokon olvastam h másnál is van ez, valaki valóban gyenge erősségre panaszkodik, valaki bugnak mondja.

Új hozzászólás Aktív témák