Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz akaido #4 üzenetére

    ne feledd, hogy a Sony japán cég. nem tudom dolgoztál-e már japánokkal, de ha igen, valszeg tudod te is, már ez sok mindent megmagyaráz. legtöbbször inkább mosolyognak, helyeselnek, meg hajbókolnak, ahelyett, hogy beismernék ha probléma van.

    én bevállaltam végül a 10 IV-et, annak ellenére, hogy én sem tartom jó vételnek ár/érték arány terén. kb mindennel egyet is értek, ami a cikkben van (méret szuper, akku szuper, kamera meh, töltés lassú, töltő+kábel hiánya vicc), egyedüli dolog, amiben nálam sokkal pozitívabb a helyzet az az ujjlenyomat olvasó: gyors, pontos, és eddig kb össz 2x fordult elő, hogy kimaxolta a próbálkozások számát és pin-t kért.

    ami viszont sajnos tagadhatatlan, és talán ez zavar leginkább, pláne ennyi pénzért, hogy lagok bizony tényleg vannak. és én biztos vagyok benne hogy ez szoftverből jön, ugyan nem egy erőbajnok az SD695, de ennyire szarnak nem kéne lennie...

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák