Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • didyman

    őstag

    Akik a hangosan bömbölő vonatfülke/lakótelepi lakás vízióját vélik belelátni az értelmetlenséggel karöltve ebbe a termékbe: ezelőtt 30 évvel a fél világ boombox ámulatban élt, a hordozható kazettás-rádiós magnók mindenfelé előfordultak. Nagy hangerő, jóval testesebbek voltak ezeknél a kütyüknél, valahogy mégis túlélte a világ. A szerényebbeknél a Sokol üvöltött (pláne, amikor gazdájuk már nagyobbat hallt), az újabb generációknál a CD-s utánérzés, meg a különféle, rádugható hangszórók. Hogy panelben meg mitől idegesítőbb ezen a k. anyád kezdetű dal, mint a 30 éves Orion Bolerón, vagy a Jamo Studio 170-en, azt meg nem tudom.
    Valaki írta, helyén kell kezelni ezeket, aztán nincsen gond. Én nem vennék ilyet, pláne ennyiért, de nem zavar, ha más meg igen. A legtöbbje egy rakás, javíthatatlan kaksi, pár évig életképes szemét, de ha nem az enyém, ez sem érdekel túlzottan (a környezetszennyezést leszámítva, amit hulladékként okoznak majd). Ha meg zavar, ha valaki ordíttatja mellettem, van szám, lábam, odamegyek és elmondom neki, nem egy fórumon szájkaratézok.

    "Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

  • didyman

    őstag

    válasz janeszgol #72 üzenetére

    Miért, nekik nem lehet szólni kulturáltan, jó fej módon, vagy esetleg szigorúan? Éppúgy kell visszajelzés arról a cselekedetükről, ami nem ildomos társaságban, mint sok felnőttnek. Ha a szülő nincs ott, akkor egy kicsit mindenki más a szülő helyettük. Hagyni, passzivitásban legyinteni erre (és aztán egy fórumon puffogni) az egyik legrosszabb reakció erre.

    "Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

Új hozzászólás Aktív témák