Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz inthro #35 üzenetére

    Már ne haragudj, de nem te fogod megmondani, hogy hova írhatom le a véleményem és milyen formában. :U

  • kolosanyi

    veterán

    válasz inthro #41 üzenetére

    Már hogyne lenne idevaló? A cikk jó része direkt a fitnessz funkciókra lett kihegyezve, amiben eléggé vérszegény az óra. Nemhogy az M400, hanem egy alap futó óra is bucira veri ilyen tekintetben, viszont az M400 képes napi aktivitásmérésre és kezeli az értesítéseidet is, ha támogatott telefonod van (én WP-s vagyok, szóval ezt buktam). Emailt írni/olvasni nem egy órán kell, ahogy megbeszéléseket felvenni se, mert saját magadat szívatod vele egy akkora kijelzőn. A hangutasítás nem rossz, de ahhoz meg semmi szükség egy plusz eszközre, a telefon is tudja. Tehát továbbra is tartom a véleményem, hogy sporttevékenység monitorozására nem jó ez az eszköz, másra meg drága, vagy csak megnehezíti a felhasználó dolgát.

  • Pearce

    aktív tag

    válasz inthro #41 üzenetére

    "miért nem tudok felvenni vele egy megbeszélést, mert tudom nem arra készült. De írhatnám azt is, hogy e-mailt sem tudok rajta írni\olvasni, vagy nem használhatom cég kontaktok vagy vállalkozások címeinek hang alapú keresésére.."

    Legalább értelmes dolgokra használnád, de amit itt leírsz, áhh...
    E-mailt olvasni, írni egy órán meg megbeszélést felvenni...bazz :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • BandiHUN

    veterán

    válasz inthro #80 üzenetére

    Annyira azért nem.Jelen pillanatban szerintem jobb irány lenne az ilyen rendes órákból a wifi és micro-sim képes változat,ha már ennyire nem a sport a cél,mellé pedig a sportoláshoz egy alap "karkötő",kevésbé zavaró mérettel,jobb vizállósággal,szenzorokkal,és kis kijelző maximum,hogy mégis lássa az ember,ki hivja/milyen SMS jött és ennyi.

    Az előbbi kisegit a hétköznapokban,és teló nélkül is netképes,SMS-képes,lehet navigálni,alapszinten netezni,pl.menetrend,Google Maps,időjárás,az utóbbival viszont értelmesebb a sport,és sokkal jobban is állja.Kár igazából a mindentbele kütyü.Majd felcsatolja az ember az olcsóbb sportkarkötőt,ha kell,a mindennapokban pedig legyen egy elegánsabb,többet tudó óra,ami nincs meglőve telefon nélkül sem.Persze nem azon beszélni...bár a Gearem BT headset is,tényleg jó apróbb hivásokra,akár kihangositva.Ja,kamera is va,elég jó,autofókuszos.Használom is,buliban,melóban is.DE a "hagyományos" okosóránál szerintem fontosabb egy wifi és egy gsm modul,mint holmi lépésszámláló és pulzusszenzor.Talán még a GPS is baromság,mert átlagos környezetben a wifiből és a hálóból is elég pontosan megmondja a telefonom is,hol vagyok,autóban viszont nem az órám navigál.
    Viszont gáz,ha nincsen mobilnetem,de van gps-em,mert sokra megyek a pontos koordinátákkal térkép nélkül :DDD És szerintem nincs az a fanatikus futó sem,akinek kellene az 1-2m pontosság a gps nélküli,és amúgy működő papiron 30métereshez képest,amihez azért hozzátartozik,hogy ennél nekem jóval jobb eredmények jöttek ki,mikor kerestem,hol vagyok,autón,navin kivül csak disz az igazi,energiazabáló gps.Direkt kipróbáltam,hogy sétálok,mennyire tudja a cucc csak a hálóból,hogy hol vagyok,hát egy 2sávos út túloldalára se pakolt át soha,pedig az 5-6méter.Mi kell ennél több,gyalog,futva,bringán?Nomeg megette a fene,ha az ember nem tervez útvonalat,aztán meg navival talál haza... :W fut valaki igy,hogy nekiindulok a világnak,és majd hazatalálok? :DDD De szivesen kiszakadnék a napi gondokból úgy,hogy havi öccázé van egy 100 megás mobilnetem egy privát karin,amivel legalább el is érek valakit az óráról is/üzenek,ha kell,és a folyton csörgőmain telót otthonhayom és kész.És még a fész is elér,ha az kell,vagy bármi a neten.Most tök mindegy,ha nem arra való egy ilyen kis izé,a lényeg az,hogy ha kell,akkor ottvan.Kifutottam magam,mikor jön a kövi busz?Jajj,jön az Időkép jégeső riasztása is?hmm...

    Emiatt még mindig vicc a legtöbb ilyen cucc,mert még mindig kimerül az igazi testreszabhatsága pár órakép letöltésében,s ilyen számológép meg hangmemó appban...ezt a Gearen is tapasztalom,lassan megy is fel a teljesértékű Android.De az legalább szép,fém,robosztus,4-5 napos,OLED és olcsó.ÉS abban is Mali400MP4 tekeri a kijelzőt,Dead Triggerezni lehet rajta...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • kolosanyi

    veterán

    válasz inthro #77 üzenetére

    Tudtommal semmilyen szabály nem tiltja, hogy konkurens termékek szolgáltatáskínálatát hasonlítsam össze a teszt alanyával. Ha ez nem tetszik, akkor tehetsz egy szívességet. :U

    (#78) Döglött Róka
    Nézd, körülbelül 15 év edzésmúlttal rendelkezem. Ebből úgy 12-13 év telt el anélkül, hogy kütyük segítségét igénybevettem volna. Az elmúlt időszakban nem lettem kiemelkedően jobb, viszont jóval kényelmesebb így az edzés. Ez a lényege. Lehet edzeni pamut melegítőben és kínai dorkóban is, de szintén kényelmesebb egy modern technikai ruházatban, meg egy jó futócipőben.

Új hozzászólás Aktív témák