Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz twine #30 üzenetére

    Anélkül, hogy különösebb konkrétumokba mennék bele, fogalmazzunk úgy, hogy ezügyben nincs különösebb probléma a házasságomban...
    De elsősorban azért mozdultam ki futni, mert
    - imádok focizni, de csak heti egyszer áll össze a banda, az nekem kevés és hiába próbáltam keresni más társaságot is, egyszerűen nem találtam. Reméltem, hogy majd a fórumozók között lesz egy csapatnyi ember, de nem.
    - viszont ez a heti egy foci édeskevés, ráadásul már azt sem bírtam kondival, most már - 2 hónap rendszeres futás után - ez nem okoz gondot
    - hasból sem ártana valamit ledolgozni, a kajáról viszont nem vagyok hajlandó lemondani
    És nekem tényleg tökre motiváló volt a Polar Loop, ez indított el, már csak azért is, mert sorban jönnek majd ezek a kütyük idén, nekem kell róluk tesztet írnom, amihez azért legalább annyi hitelességre szükség lesz, hogy egy hobbifutó szintjét hozzam és ne a levegőbe beszéljek.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • ALBY

    senior tag

    válasz twine #30 üzenetére

    Szerintem mexámolná az "alkalommal" is a csapásszámot a karpereced ;)

    Kaphatna az a tevékénység is egy új icont a futás, alvás többi hülyeség mell,
    aztán az újabb softwarerel már postolná is a sok majom a fácséra a napi eredményét.

    Természetesen a single-player üzemmód is helyet kaphatna :D

    [ Szerkesztve ]

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

Új hozzászólás Aktív témák