Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    őstag

    válasz xsjado93 #19 üzenetére

    Pár nap utáni tapasztalat alapján még szoknom kell. Mivel a fülem hátsó-felső peremébe kapaszkodik belülről a pöcök, ahol eddig semmiféle füles nem nyomta még, ezért szoktatni kell fokozatosan, különben rettenetesen fáj :). 1-2 hét, és megszokja szerintem.
    Egyébként borzasztó stabil, ha a megfelelő méretű pöcök van bent, futottam már vele, de egyelőre messze vagyok még a Sony által hangoztatott all day earbuds használattól, napi 1-2 óránál többet nem viselem el, míg normál vezetékes flathead earbuddal simán 8+ órát elvagyok.

    A hangja bejáratás után teljesen jó, nagyon felülmúlta a várakozásomat. Stílusfüggő, nem való hangos elektromos zenére, arra egy gyűrűmembrán nem mozgat elég levegőt, és max hangerő környékén már torzít is ilyennel (bass boost profillal teljes hangerőn, 80%-on vagy boost nélkül már nem), ha valaki egész nap a Bochka, Bass, Kolbaser-t szeretné üvöltetni, ne ezen próbálja. Vokálra viszont elképesztő. Késő esti csöndben, mikor elaludtak a gyerekek, hallgatom a békés szuszogásukat, és közben Melanie De Biasio énekel hozzá a fülembe, annyira összeáll az egész, hogy az valami csoda. Gitár, vokál, élő hangszeres dolgok nagyon rendben vannak rajta.

Új hozzászólás Aktív témák