Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • woker

    aktív tag

    válasz ribizly #11 üzenetére

    1. Igen, meg az "ha korábban jövünk ki akkor láthatják a hw-t és jobbat terveznek" is marhaság mert ez nem úgy megy, hogy meglátják, hogy mivel jött ki a konkurencia és 1 hét alatt az alapjaitól tervezik újra az egész rendszert. Én az MS helyében amúgy sem sietném el mert a kezdeti túlhevülés miatti nagyszámú RROD eset nem igazán volt jó PR az X360-nál és ezért fenntartásokkal fogom fogadni majd az új konzolt tőlük.

    2. Az online részen szerintem mindkét konzolnak van mit javítania. Nem csak a demó vagy ingyenesség miatt, hanem engem személy szerint zavar, hogy pl. PSN-en nem, hogy screenshot sokszor még rendes leírás sincs az adott játékhoz, videóról nem is beszélve (a Live abban az egyben viszont biztosan jobb, hogy combosabb a content delivery network és nem csak csordogálnak a letöltött tartalmak mint PSN-en hanem jönnek tisztes sebességgel) egy Steam-mel összevetve.

    3. Szerintem egyik kontroller sem jobb mint a másiké ugyanis más területeken jobbak. A DS3-nál jobb az analóg kar elhelyezés és a d-pad és érzésre erősebb a rezgő motor és ott a 6 axis -ami sajnos kihagyott ziccer mert alig néhány játék használja- viszont az X360 kontrollere sokkal inkább kézbe simul mivel kevésbé apró kezekre tervezték és jobbak a triggerek (alakra is és méretre is), viszont kriminális a d-pad.

    5. Az egér támogatás az érdekes kérdés, az MS-nek most már lépnie kell hiszen a webes tartalmakat jó lenne elérni konzolon is rendesen (a kontroller meg messze nem ideális ilyen feladatra), viszont, hogy játékokban is engedik-e majd az külön kérdés. A PS3 támogatja natívan, de mindössze talán 3 játék van ami valóban engedi a billentyűzetet és az egeret is használni minden trükk nélkül: az Unreal Tournament 3, a Dust 514 (az utóbbi is az UT3 engine-je hajtja) és talán még a CS: GO.

    +1 Már most is lehet digitálisan vásárolni (pl. PS3-on már van egy jó pár ilyenem a PSN plus előfizetés miatt, de X360-on is van lehetőséged, bár ezzel még nem éltem). Az ár viszont már más kérdés, PSN-en nem ritkán látok 18-21.000 Ft környékén is címeket :((( .

    +2 Jó kérdés, de nagyon sok múlik a hangulaton is.

Új hozzászólás Aktív témák