Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz soundsonic #7 üzenetére

    Valóban van pár olyan alapvető különbség, ami eldöntheti az objektíven feltett "melyiket vegyem?" kérdést:

    1.
    Mikor jelenik meg? Hiszen, ha egy évvel később jön ki és addigra a másikra már vannak húzócímek (ne adja ég exkluzív címek), akkor a később érkező elbukhat.

    2.
    Fizetős e az online kapcsolat/játék? Azt eddig sem értettem, hogy ha valaki megteheti és online nyomja a játékokat, akkor hogy a manóba éri meg XBOX360-at venni, ahol fizetős a live...ami nélkül meg ugyebár nincs se demo, se multiplayer. Szóval, ha marad a mostani felállás, akkor nekem kimarad a BOX.

    3.
    A kontroller. Nekem egész egyszerűen nem jön be a PS3 kontrollere,de már a PS1-2-nél sem volt jó. Ebben egész egyszerűen előbbre jár a MS. Nem tartom jó iránynak a csilli-villi kijelzős megoldásokat, főleg vezeték nélküli formában, mert állandóan 2-3 óra aktívhasználat után ott ülhetne a töltőn...

    4.
    Szolgáltatások és kiegészítők. Kinect, move, stb. Egyértelműen a kinect az innovatív, de a move működik (érzékelés és válaszidő, visszajelzés, stb.) úgy, ahogyan egy ilyen eszköznek működnie kell. Ezért ezt is csak akkor lehet majd megmondani, amikor mind a kettő a piacon van.

    5.
    Natív egértámogatás. Ha valamelyik gyártó bejelentené, hogy "ezt és ezt az egeret támogatni fogjuk" nálam eldöntené a kérdést. Ugyanis én nem tudtam eddig sem megszokni (PS2 és XBOX360 is áll rendelkezésemre odahaza) egy FPS-t sem kontrollerrel. Nem arról van szó, hogy nem lehetne játszani vele, de nincs meg az az érzésem, hogy tényleg én irányítom a játékot.

    +1
    Lehet e letöltött játékokat futtatni rajta? Sajnálom, de ez is szempont lehet. Bár az az érzésem, hogy ezt mind a két oldalon meg fogják oldani.

    +2
    Melyiken szebbek a játékok? Ez valószínűleg ugyanannyira nem lesz mérvadó a multiplatform játékoknál, mint eddig. Az exkluzív címeket pedig nem lehet összehasonlítani...

    Ezt gondolom. És ezek alapján fogalmam sincs melyik lesz a frankóbb... A Wii U pedig csak azért nem pálya, mert sem grafikai szintben sem címekben sem pedig a kontrollerben nálam nem fért bele a versenybe. :B

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák