Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ebigtom

    csendes tag

    válasz maxborn #779 üzenetére

    A fórum valóban arra való, hogy, ha valaki valamit nem tud, akkor kérdezzen, de kicsit zavaró, amikor valaki olyan kérdéseket tesz fel, aminek maga is 1 perc alatt utána tudhat nézni, vagy aminek nem látszik értelme.

    Azt csak te tudod megítélni, hogy neked a körülményeid figyelembe vételével megfelel-e egy adott ár. Én nem tudom, hogy ott ahol te laksz, mennyiért adnak ilyen telefonokat. Azt megtudhatom nézni, hogy itt mennyi, de ezt meg te is meg tudhatod nézni, tehát ennek a kérdésnek nem látom az értelmét.

    A második kérdésed ebben a formában szintén nehezen értelmezhető. Azt írtad, hogy a telefon független. Ha ezt írtad, akkor feltételezhetően tudod, hogy mit jelent a függetlenség, tehát, hogy szolgáltató függetlenül bármilyen SIM-et beletehetsz. De akkor miért kérdezed meg, hogy bármilyen kártyát bele tehetsz-e?

    A harmadik kérdés végre egy olyan, ami valóban fórumra való, csak a többség az előző kettő után ezt már el sem olvassa, és szerintem elég kevesen vannak akik tudják a választ (én sem), így hát szerintem nem véletlen, hogy nem kaptál válasz cunamit.

    Tessék okosabban kérdezni, és ha másoktól vársz valamit, amit nem kapsz meg, akkor esetleg érdemes előbb magadban keresni a hibát.

Új hozzászólás Aktív témák