Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maxborn

    csendes tag

    válasz Sordoran #777 üzenetére

    Persze hogy igazuk van, a szolgáltatónak mindig igaza van mivel 123000032546 db papírt kell aláírnod, a tarifa meg hűségcsomaggal 12324325 évig kiszolgáltatott helyzetben vagy, mivel nem kifogásolhatsz semmit soha...mert ha nem írod alá, akkor csókolom lehet kimenni az ajtón... és te egyoldalúan nem szüntetheted meg, bármilyen WAP-os lehetetlen adatforgalmat és rejtélyes módon hozzászámolt pénzeket leszámlázva plusz havi x ezer forintot vagy csak pár százat...meg az óriási kedvezményük, amikor jön az sms hogy itt van öreg a bónuszod és mikor használod, akkor smafu és fizetsz, mert átkúrn.k!!!

    ...mert a birka ügyfél ugyis befizeti bármi is áll a csekken vagy csak nem tanulmányozza át mert be van rosálva hogy ha nem fizet akkor irrgum-burrgum lesz...de ezt kellene megakadályozni!
    Amit én meg is fogok a magam részéről...szépen fogok pár embert aki hozzám hasonló...és időt/pénzt nem sajnálva szépen beperelem a mocs.os telenort!!!!

    Lehet túl agresszív vagyok...de azért hülyének ne nézzenek...én nem nyelem le a békát...!

Új hozzászólás Aktív témák