Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Száguldo

    aktív tag

    válasz erdoke #491 üzenetére

    Köszönöm a bizalmat, de nem tartom sikernek hogy egy X7500 egy Kaiser egy BA.egy Vario II és egy HULLADÉK Omnia Samsung I900 mellé vettem egy SE Xpetia-t. :DD
    A levegőben lógva az R1-es Rommal értendő a két nap kb. napi 1 óra navi kb. ugyan ennyi telefonálás GSM (3G letiltva).
    Két készüléken 5 különböző gyári Romot próbáltam ilyen olyan amolyan havi kiadásokat (már nem emlékszem betűjelzés szerint, de nincs is jelentősége) mert amire minden hónapban jön ki gyári frissítés az szerintem nem terméktámogatás hanem közröhely egy elba….. hardver szögelése szoftveresen szerintem.
    Szerintem elég gáz hogy egy 128Mb ram-al rendelkező készülék HR után hivatalosan hozzá adott IGO8-al egy Siófok Bp. navi közben már Kápolnásnyéknél memória elfogyás miatt kifagyasztotta Samut. (bár a rigó minél több memória áll rendelkezésére annál többet fal fel) ja és Samu kijelzője olyan süket, mint egy Ágyú mindig attól féltem, hogy betörik mert akkorát kellett nyomni rajta hogy csináljon valamit. :((

Új hozzászólás Aktív témák