Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MárnemkellX1

    csendes tag

    válasz Bog #453 üzenetére

    Nem gondoltam, hogy írok, mert miután elolvastam itt mindent, meg mindenütt a lehehető legtöbbet az X1-ről - SE fanként megerősödve elmentem vásárolni magamnak 1et végre a Tmobilba - megérkezett...! Eltökéltségemet kissé fékezte a sok ellentmondó szöveg, hát ezért kértem az eladótól, hogy mielőtt aláírnék vakon, mégis had vehessem kézbe felélesztve, nyomkodva egy kicsit.
    Néhány perc múlva az utcán találtam magam, de ez a sok idő is azzal ment el, hogy a csigalassúságú feléledést, meg azután a kezelés során folyamatosan érezhető kinlódását a kicsikének türelmesen kivárjam, hátha mégis... Meglátni és megszeretni, hát nem jött be.
    Nem, nem kell és minden erre vesztegetett perc is sok(k) volt - ez egy tévedés részemről..., vagy a Sony részéről (amit úgyis csak az idő dönthet majd el, ha eladtak már belőlük sokat ..., különben nem álltak sorban érte).
    Gondoltam a szépsége levesz majd a lábamról, de inkább csak a súlya volt az... A kivitel pedig olyan sonys - a gagyi műanyaghifiszerű szériából. Valaki írta is, igaza volt, vagy ötféle anyag a felületen, színben és minőségben totál káosz ... Megpróbál felkapaszkodni valahová, és egy nikkelezett csillogás is segíteni szeretne a vakításban - sikertelenül, nálam, mert napfényben tartva éppen a kezemben a rosszul sorjázott öntőforma igénytelensége foghíjas mosolyként mered rám, rossz álmaim lesznek még tőle napokig...
    Összevisszaság ez az X1, lassú, vastag, nehéz és nehézkes kezelhetőséggel - nekem őrült csalódás volt. Majdnem HIFI mellé majdnem okostelo, majdnem...
    Örülök, hogy megúsztam, most így könnyebb, csak a füstje csípi még a szemem, nálam tényleg kifüstölt ...

Új hozzászólás Aktív témák