Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hurrikan

    addikt

    válasz Damien. #9034 üzenetére

    1. Azért száll el, mert hiába kaptál Unlockert, lebukik, többször írtam már róla. Vásárlásnál aki megveszi, annak a Google e-mail címéhez rendeli hozzá az Unlocker kódját. És mivel amit te kaptál unlockert, az nem a tiédhez tartozik, így lebukik a szerver ellenőrzésnél egy idő után. Ezzel csak egy dolgot tudsz tenni, megveszed hivatalosan. Egyébként is megérdemli a fejlesztője, és nem is egy túl nagy összeg az a 4-500ft.
    Vagy talán megpróbálhatod hogy tiltod az adatforgalmat zenehalgátasnál, de úgy meg nem fogja az album borítókat sem betölteni netről.

    2. Amihez nem jelenít meg album borítót, ahhoz nem talál. Ha te találsz neten, tedd be abba a mappába, amelyikbe az a zene van amelyikhez nem talál. Példa: Kárpátia legújabb albumához nem talál, akkor abba a mappába ahol az album van, beteszed az adott albumnak a borítóját.

    petur-ban

    Elvileg mindenhol azzal jön ki.
    Itt Egerben és Füzesabonyban biztosan. Ha meg itt úgy, akkor szerintem máshol is.

    LEFTHORSE1

    Nem töröltél se semmilyen Googles alkalmazást esetleg?
    Eddig megjelenítette. Meg ha valami olyasmit is olvastam volna hogy EDGE-n nem jeleníti meg csak 3G-n. Kamerabeállításoknál be van kapcsolva?

    Más:

    A 2.2 és a 2.3 már lassan tökéletes.
    És hihetetlen módon, már az Android 3.0 Honeycomb Minikre ültetésén dolgoznak. :D :Y
    Ha már a Sony Ericsson nem tette meg hogy versenyképessé teszi a Miniket a jelenben, akkor megteszi helyettük az XDA. Le a kalappal előttük. :)

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Új hozzászólás Aktív témák