Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • makesz1989

    tag

    válasz hurrikan #3291 üzenetére

    Teljesen egyetértek!
    Nem értem, hogy miért sír mindenki ennyire a 2.1 miatt :F Őszintén..hányszor használtátok volna a bluetooth-t fájl küldésre és hányszor nem felelt meg pl a fényképezési paraméterek automatikusan megadott értéke? Az EQ meg megoldható a mixzinggel is..A kinézet megint csak olyan , hogy van rá program amivel tényleg olyanra szabjátok, amilyenre akarjátok. Szerintem amiért tényleg érdemes várni a 2.1-et az az energiagazdálkodás. Egyébként meg nem kell teleszemetelni a telót rengeteg programmal, a rootolás sem véletlenül van letiltva, és törölgetni sem kéne a gyári programokat, és teljesen jól működne. Én egyiket sem csináltam, és érdekes módon tökéletesen működik minden :)

  • MartOOn

    addikt

    válasz hurrikan #3291 üzenetére

    sajnos nekem produkálja a minim ezeket a fagyásokat és újraindulásokat...
    pedig egyszer már volt szervízben is, akkor éppen a színek invertálódtak illetve a kijelző állt tótágast... mai napig nem tom mi volt a baja. a szervízlapra csak annyi volt írva, alkatrészcsere. na bumm... köszi.
    azóta is lefagy néha... vagy veszem elő zsebemből és kéri a pin kódot oszt tököm tudja mióta nem vagyok elérhető.
    nekem ez igy nem kell. a spicát is ezért adtam el. ott eg ykicsit hibásnak éreztem magam mert hivatalos 2.1 elött rádobattam. de a minimmel nem csináltam semmit, még csak nem is rootoltam. úgyhogy nekem felejtős...
    android elött Nokiára esküdtem de mivel nem gyárt androidos telót így maradok a HTC-nél. azzal még sose volt bajom. se még win idejében se a g1-el.

    nagy szerelem volt a mini nekem az elején és én is ugráltam, hogy milyen f@szán megoldották az 1,6-ot hogy ennyire használható. mondjuk még ost is azt mondom hogy használhatóbb a mini 1,6-al mint a pl a spica 2.1-el.
    de megbízhatatlan.
    úgyhogy eladom. veszek G1-et 30-ért 2.1-el. fele annyi dupla élvezet.

    makesz: én sem csináltam semmit a minimmel és mégis szar... tudom nem mind szar de az enyém sajna pont az. igy bizalmamat veszítettem.

    [ Szerkesztve ]

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • Zugi

    aktív tag

    válasz hurrikan #3291 üzenetére

    Ezzel a véleményeddel teljesen egyetértek! Nekem mint telefon már úgy is tökéletes lenne, ha a jelenlegi 1.6-nál nem lenne soha magasabb verziója. Mint telefon, nagyszerűen működik így is. Személy szerint a frissítést a kíváncsiságon túl amiatt várom, mert sok alkalmazás a Marketen már nem indul el 1.6-tal és szívesen kipróbálnék olyanokat is, amiket jelenleg nem tudok.
    Ezen kívül ha valahogy összejönne egy App2SD alkalmazás, akkor azzal minden elvárásom teljesülne.
    Persze én is sokat olvasgattam nemzetközi oldalakon, ahol az SE nyár elején már Q3-ra kezdte ígérni a 2.1-es frissítést és reménykedtem is, hogy összejöhet, de mégsem vagyok azon kibukva ha még egy kicsit várni kell.

Új hozzászólás Aktív témák