Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szponzor

    senior tag

    pappfer: Köszi, valóban Energiagazdálkodás widget a neve.

    Megosztanám a tapasztalataimat a telefont illetően:

    - Hétfőn jött meg, azóta kis böngészés wi-fi-n keresztül, kb 5 percet beszéltem azóta telefonon, Market-ből letöltöttem 1-2 cuccot és napi kb fél órát hallgattam rajta bluetooth-on keresztül zenét meg csináltam 1-2 képet vele, de éjszaka repülő üzemmódba tettem. Ma 25% körül volt az akksi, amikor feltettem tölteni. Nekem ennyi elég is akksiidőre.

    - Még mindig az 1.0.A.1.36-os firmware-em van...T-Mobile-nál úgy tűnik, hogy lassú a frissítés.

    - Ma feltettem rá az Aldiko ebook-olvasót, konvertáltam hozzá PDF-et, nagyon jó és hasznos program. ( A konvertálást a Calibre nevű programmal csináltam, ami ingyenesen elérhető Linux-ra, Mac-re és Windows-ra)

    - Híváskezelés kicsit nehézkes. Az elején nagyon tetszett, hogy nincs rajta sok gomb, viszont hívásindításnál és befejezésnél jó lenne fizikai gomb.

    - A legnagyobb problémám, hogy a fejhallgatómmal nem tudom kezelni a telefont. Vagyis nem nagyon tudtam még vele foglalkozni, de elindítom a zenét, ami egy bluetooth-os fejhallgatón keresztül szól is, az elején még tudom is irányítani a fejhallgatón (play/pause és next/prev). Aztán kb. amikor végigér egy szám, akkor utánna már nem tudom abszolút irányítani. Ugyanez a fejhallgató tökéletesen működött az LG KP500-ammal, szóval nem értem, hogy itt mi lehet a gond.

Új hozzászólás Aktív témák