Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ragingspears

    tag

    Sziasztok!

    Gondolkodom egy Xperia Neo megvételén, ez lenne az első okos bunkófonom telefonom. Tudnátok segíteni egy kicsit?

    Mennyire megfelelő a készülék e-book olvasóként? Használja-e valaki annak? Melyik alkalmazást ajánljátok? (főleg .doc és .pdf fájlok vannak a kollekcióban).

    A Neo-t jelenleg már csak a Telenor-nál látom (ami nem is gond, náluk vagyok már x éve, csak kártyás előfizetéssel).
    Cirka 52.000 Ft lenne a készülék ára, 2 éves hűséggel, 2 éves tarifamegtartással, Okostarifa 90 csomaggal (ez a legkisebb csomagjuk: 90 MByte adatforgalom/hó, 90 perc lebeszélhetőség - minden havi 3rugó).
    Megéri ez az ajánlat? Keveset telefonálok, sms-ezek, munkám során netközelben vagyok, ezért szerintem a legkisebb csomag tökéletes nekem.
    A tarifa megtartás mit jelent pontosan? Magasabb csomagra hűségidővel, gondolom azért válthatok (pl. Okostarifa 180-ra, stb.)

    Lenne még egy-két nem konkrét készülék kérdésem...

    Vasúton mennyire használható egy fenti mobil internet csomag? Konkrétan egy Bp.-Záhony 4 és fél órás szösszenetre gondolok :-)
    Metrókon mi a helyzet?

    Azt láttam, hogy a Youtube nem számít bele a korlátlan adatforgalomba, de tényleg nagyon megenné a havi 90 MB korlátot, ha azt is használom?

    Esetleg tudtok-e más alternatívát ajánlani készülékben (bár mindig is a Sony Ericsson volt a kedvencem, és nagyon hajlok a Neo megvételére...) ?
    Legyen legalább a Neo-hoz hasonló 3,7''-es kijelzője, és a kamera is legyen 8MP körüli.

    Fényképezőként és kameraként is használnám a telefont, hogy gyakorlatilag kiváltsak vele egy alacsony-közép árkategóriás kamerát vagy fényképezőgépet.
    Egy egész napos városnézést kibír a Neo aksija? Ha kvázi csak fényképezek vele? Max. 200-300 db fotó, maximális felbontással, jórészt napfényes időben

    Sorry a sok láma kérdésért, válaszotokat előre is nagyon köszönöm!

    Üdv,

    Snoop

  • ragingspears

    tag

    válasz mrlujoak #4038 üzenetére

    Köszi szépen a gyors választ! Várom mások hozzászólását is, és még egyszer előre is köszönöm segítségeteket.

  • ragingspears

    tag

    válasz perszabi #4045 üzenetére

    Köszi szépen a válaszokat mindenkinek. Ha bárki hozzászól még a 4037-es hozzászóláshoz, köszönettel veszem.

  • ragingspears

    tag

    Sziasztok!

    Már csak igen, nehezen, de sikerült Telenorban Neo-t vennem.
    Bár összehasonlítási alapom nincs, eddig nagyon meg vagyok vele elégedve.
    Vettem hozzá a boltban egy MyScreen Protection 2 db-os fóliát (1500 huf), de nem igazán nyerte el a tetszésemet. Légbuborékok maradtak a fólia alatt, bármennyit is nyomorgattam :-)
    Az első hozzászólásban javasolt fólia nagyon drága... tudtok valami alternatív márkát javasolni, vagy ehhez a MyScreen-hez valami tanácsot?
    Szilikon tokot is szeretnék venni, ebben tudtok javasolni konkrét terméket?

    Az előző hozzászóló, Dr. Maci kérdése engem is érdekel...
    Nálam most bekapcsolásnál kb. 130 MB van használatban, 186 MB szabad. Task manager alkalmazás telepítéséig mondjuk még nem jutottam el, de a kettő szám összegének valóban nincs sok köze 512-höz :-)

    Segítségeteket előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák