Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    Ahogy olvasom a hozzászólásokat, azt látom, hogy a már tücsökmentes (w38 utáni) kütyükkel vannak más gondok. Újraindulás, hálózat eldobálás, és egyéb apróságok.
    A végén még kiderül, hogy a tücskösök jobban jártak? :) Nekem semmi ilyen gondom nem volt eddig még a 2.3.4-gyel sem.

    Amúgy érdekes, mert a hálózat ikon nálam is néha teljesen üres, de semmi romlás nincs a beszélgetésben. Szerintem csak a megjelenítése bizonytalan.
    A másik viszont az iránytű. Na az egy rakás... az enyémben legalábbis. ma sétálgattam a városban, iránytűvel a kezemben, és azt merte mondani, hogy É-ÉK felé megyek, holott pont nyugat felé haladtam. És ha elfordítom a telefont 90°-kal, akkor az iránytű elfordul olyan 30-40°-ot max. Szóval hülye. De a GPS az működik, az iránytűt meg úgysem használom. Még a GPS-t sem igazán, eddig csak egyszer-kétszer próbáltam ki. Azért meg nem hiszem, hogy visszaviszem.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák