Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz SWiNEBoY #22 üzenetére

    Talán egyedül én voltam az, aki nem támadó stílusban írtam le az előnyöket. :D

    Nem akarok megenni senkit, de szerintem ezek azok a dolgok, amiket egyelőre más telefon nem tud ebben a kategóriában ennyiért. Ezért írtam le, mert ha nem igazán követed a mostani új telókat, akkor valóban nem tűnhet túl érdekesnek, de akik lesik a történéseket, azok tudják, hogy ez most különleges kis gépnek számít. :K

    Sandormaster

    Pár év múlva nagyítógépben megoldva? :DDD Esetleg a régi X10? Már elvileg van hozzá 2.3 is. Kicsivel többért már van újan, garival. :K

    [ Szerkesztve ]

  • Sztif

    aktív tag

    válasz SWiNEBoY #22 üzenetére

    Nekem tetszik, ahogy a "teszkós Fila táska" is! Elérhető, olcsó, divatos. Fila táska már van, lehet egy Minit is beszerzek. :DDD

    Mellesleg ez a készülék, ahogy már Aggleány is leírta - pontokba szedve - a középkategóriában versenyez! Igen, és ez nagy szó, mert a harvere eléggé kiemelkedő. Egykét konkurens, Galaxy mini, Galaxy Ace. Mindkettőt lekörözte De ha az újabbakból vesézek, akkor Galaxy Y (S5360). Méretre ez van a legközelebb, viszont tudásban ismét alulmarad. Lehet hogy olcsóbban fog kijönni, mint a Mini(k), de ha összehasonlítod a specifikációkat, csak úgy ordít a különbség! :Y

    És aki egy kicsit is rosszul van már a szappantartóktól, az lehet ezt választja. Jól is jár vele.
    Lehet elfogult vagyok a SonyEricsson telefonokkal kapcsolatban, de JOGOSAN... :)

    - Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

Új hozzászólás Aktív témák