Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cryingdr4g0n

    aktív tag

    válasz becc88 #685 üzenetére

    Ami a kamerát illeti, egyik készülék sem a világ teteje, körülbelül ugyanazon a szinten vannak: korrekt 5 megapixeles fotókra lehet számítani jó fényviszonyok közt. C6-nak csak láttam a képeit, mini Pro-val csináltam is, ez alapján mondom. A C6 nem tudom mennyire, de a mini Pro eléggé érzékeny arra, hogy ne mozduljon be a kezünk fotózáskor.

    A nagy memória pedig MINDEN telefonnál memóriakártya kérdése. (Na jó, mondjuk pl. iPhone 4-nél, vagy N97-nél vagy N900-nál nem teljesen, mert ezeknek van beépített, nagy memóriája is)
    De ennél a kettőnél akkora helyed lesz a zenéidnek, amekkora memkarit veszel bele. 16 gigás microSD javaslok ilyen célra. Ha nem nomame-et veszel, tehát márkásból nyugodtan veheted a lassúbb (és ezáltal viszonylag olcsóbb) Class2-est is, pl. Kingmax, Kingstone. Tökéletesen megfelel, ez tapasztalat, még HD videófelvételre is akadásmentesen alkalmas volt az előző telefonomban.

    Ha bluetooth-on akarsz küldeni/fogadni adatokat, annak semmi akadálya: a Bluetooth File Transfer nevű szoftver a Te barátod, a marketről ingyenesen letölthető. Elindítod, és már tudsz is fogadni bármit. Küldeni meg enélkül is tudsz képet is, hangot is.

    A videója hangjával nekem semmi bajom nem volt, a képével annál inkább: nem elegendő fény esetén elég gyengécske. Ha jó videófelvétel meg a jó minőségű zenelejátszás a legfontosabb számodra, akkor én inkább egy Samsung Wave-et javaslok: igényes fémház, nem mellesleg egy vizuális orgazmus a (nem karcolódó, alig zsírosodó) üveg kijelzője.
    A háromból a legjobb kompromisszum, a legsokoldalúbb viszont messze a mini Pro. A C6-ot javaslom a legkevésbé.

    Sztif: Az én "elengedhetetlen" kellékeim: Titanium Backup (ezt pl. arra is használom, hogy ami nem kell olyan sűrűn, azt archiválva tartom, hogy ne foglalja a helyet, ami sajnos véges. Pl. nem kell minden nap az iGO vagy az Ndrive, de ezzel egy mozdulattal archiválni lehet, majd pedig szintén egy mozdulat vissza tudom állítani, amikor kell. Persze archiválni amúgy is hasznos dolog).
    A többi: ACurrency, ApMemo Lite, Applanet, Autorun killer, Beam reader, Beautiful Widgets, Call recorder, CheckBalance, Compass, FileCover, IM Plus Pro, KeepWifi, LauncherPro Plus, LedLight, Merriam-Webster's dictionary, NeoReader, Picasa Tool, PowerAmp, QuickOffice. A többi az játék, ami már ízlés dolga, de közülük pl az Angry Birds sztem kihagyhatatlan :D

    • Flies around shit - bees around honey •

Új hozzászólás Aktív témák