Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz viewdetails #5033 üzenetére

    Közben sikerült, a PC companion feltette a szükséges drivert. Amúgy igen fent van, de nem futnak egyidejűleg soha.
    Illetve a Flashtool gond is megoldódott, áttelepítettem független meghajtóra, tehát nem win7 partícióra, és már látja amit bemásolok a firmware mappába.
    Fel is tettem a mellékelt doomkernelt, utána recoveryből telepítettem a romot. Meg is lepett, mert rec-ből indított valami grafikus telepítőt, még az érintőt is lehet hozzá használni. Végig kellett lépkedni az installálási folyamaton, majd újraindítottam, de katasztrofálisan indul a rom... vagyis nem indul, tele van force close-okkal. Miután beírom a pin-t, egyfolytában dobálja a hibaüzenteket, és nem is jön be a főképernyő, csak a felső állapotsáv látszik. Néha még a hálózatot is eldobja, és újra írhatom be a pin-t.
    Újraindítás után, nem tudom miért, de a doomrecovery jön be... ha olyanja van. Csicsásabb, de semmi extra. Próbáltam még egy wipe-ot, és újra feltenni, de ugyanaz, teljesen használhatatlan a rom. Pedig sztem nem rontottam el semmit, a bootloader tuti nyitva van, ellenőriztem romtelepítés előtt.
    Most visszatettem a gyári romot flashtoolból, nagyon gondolkozok rajta, hogy zárom is vissza az egészet.
    Vagy van valami tipped arra, hogy hogy tudnám működésre bírni a romot?

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák