Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hemaka

    nagyúr

    Az elején a kis bevezető teljesen korrekt, ez sajnos tényleg így van már jóideje az SE-nál. Utolsó SE telefonom egy W810 volt, nekem nagyon tetszett, autofókusz akkoriban még szerencsére nem maradt ki a kamerából(azt hiszem egy az egyben K750 kamera), most már az a csoda, ha van W-szériás telefonban náluk.
    Megláttam ezt a telefon és ezt mondtam: Aj, még mindig ez a külső? Hanyadjára akarják már ezt eladni...
    Nem hiszem el, hogy nem akarják már végre elfelejteni ezt a szögletes(csak vonalzóval rajzolt) külsőt, adhatok nekik egy körzőt, úgyis épp műszaki rajzot készítek.
    Az adatcsatlakozó már a W810-nél is idegesített, pedig ott alul tanyázott, de ígyis sokszor kicsúszott. Elég kellemetlen volt vonaton, amikor elkezdett ordítani a telefon a zsebembe... Ennél oldalt, hááát el sem tudom képzelni mit akciózhat az egy zsebből kivételkor, arról nem is beszélve hogy nálam igen lassúcska volt akkoriban az adatátvitel azon a madzagon keresztül. Nem tudom, hogy változott-e azóta valamit.
    A Wifi és a walkman tudás az ami díjazható szerintem, más nálam nem igazán.

    Ennyi pénzért nincs AF, lötyög a slide, műanyag az egész és régi, sokszor látott unalmas a designt kap az ember. Mármint szerintem inkább csak kapna, ha nem venne a konkurenciától...
    Valahol nagy gondok vannak az SE háza táján, egy kis vérfrissítés lehet nem ártana a mérnökök/fejesek körében.

    [ Szerkesztve ]

  • hemaka

    nagyúr

    válasz ^Clown #15 üzenetére

    Hajaj, ezzel csak az a baj, hogy már lassan 2éve folyamatosan támad fel...
    Nem tudom, hogy lesz-e ebből még valami. :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák