Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Lirion #32 üzenetére

    ejnye hát persze, hogy nem cipelik magukkal a hangfalat az emberek, a szobában volt, ahol meg kellett szüntetni a néma csendet, hogy szóljon valami munka közben.és képzeld, pont akadt egy.
    Ha nincs nálad a 3.5-es füles sem, akkor mit dugsz bele?
    ha zenét akarsz/akartok hallgatni "picit" nagyobb az esély, hogy lesz valakinél egy ilyen 3.5ös füles mint egy se füles. főleg ha hozzávesszük, hogy a se egyre mélyebben van, zuhan az eladás, egyre kevesebb tulaj van, a konkurencia pedig nyit a szabvány felé(még ha nem is kellően) így vagy egy sima mezei füles, vagy egy nokia vagy egy samu nagyobb eséllyel lesz valakinél mint egy SE.
    az agresszív hangnemet nem értem, én nem támadtam így senkinek, de volt honnan tanulnod. ott ezt értékelik.amíg én nem ilyen stílusban írok neked, addig te se tedd ezt. kösz

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz Lirion #61 üzenetére

    Azért az sem mindennapos, hogy egy szobában, munka közben nincs se rádió, se gép, amiről szólhatna zene.
    gép nem mindenhol van, ahol van, ott is csak a céges program megy, mást nem is lehet elindítani, a fent említett kényszermegoldás pedig pont akkor kellett amikor meglepetésként láttuk, hogy nincs rádió se, pedig szokott lenni. szóval ez is gyenge példa amit mondtál, ha valahol rendszeresen nincs rádió, oda hozok egyet nem telefonnal szórakozok.
    ezek a se féle különcködések, pont a váratlan helyzetekben hagynak sz@rban, erről szól ez a dolog.

    Jah, most elképzeltem, hogy vonaton odamegyek vkihez: - elnézést, nem tudna adni egy 3,5es csatlakozójó headsetet
    miért csak vonaton, miért csak ismeretlentől lehetne kérni?
    olyan fura kitekert példákkal akarod kimagyarázni ezt a balgaságot, hogy az vicc.

    Ne szórakozzunk már azért. Sokkal egyszerűbb indok az, hogy az ember nem tudja a saját, jól bevállt fülesével hallgatni a zenét,
    pontosan azért nem írtam mert ahogy mondod is ez hülyeség, nem indok.mondjuk az más kérdés, hogy lesz jó sok méternyi baromi kellemetlen zsinór a testeden...

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz Lirion #64 üzenetére

    azt a fantáziádra bízom neked mikor lehet szükséged fülesre, (de pl ha normálisan akartok rádiót hallgatni akkor bizony kölcsönadná szerintem, antennának legalább, ha még hangfal sincs a közelben(ahogy te mondtad ez nem szokott lenni embereknél))
    a lényeg, hogy jóval hamarabb tudsz szerezni egy 3.5ös fülest, mint egy bumszli, ritka se félét.(és hogy milyen példát hogy tekersz ki, jó se fan módjára, azt rád bízom)

    egyébként ha ennyi embernek baja van vele, akkor el kéne gondolkodni, hogy tényleg ez az elvárás, nem bekötött szemmel védeni a sz@rt.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák