Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    Én mindig is meg voltam mini USB-scsatlakozós töltés nélkül.Ezt fel lehetne róni ugyan úgy a Nokiáknál is(többségüknél).El vagyok a gyári tölőmmel is,pláne,hogy rikán kell a kis Sonyt tölteni,pláne a Nokiám :) Milyen Philipsed van? :D

    A csatlakozóval nekem sincs bajom,bár nem egy kategória az én Sony Ericssonom,és ez(T280i).Azon nagyon meglepődtem,hogy bár ez nagyon nem egy árkategória,már az enyémre is tudtak fém hatású házat tenni,és össze tudták recsegés mentesen tenni(-igaz, persze az nem csúszkás)A csatlakozó az enyémen még rosszabb helyen van,nem hiszem,hogy a telefon teteje a leg megfelelőbb hely csatlakozó beiktatására(bár zsebben hordva a headsetnek igazán megfelelő,viszont esőben kellemetlen lehet).Mindemellett ez a telefon nekem mind külsőre,mind belsőre nagyon bejön.Adatátvitel szempontból tökéletes,semmi nem maradt ki belőle,a kijelző szép,bár az AF hiánya bizonyára sokaknak fájó pont lehet(nekem nem hiányozna).A memóriakártya dicséretes,nem sok márka csomagol(még ebben az árkategóriában sem)ekkora kapacitású lapkát.Remélem jönnek még szebb idők a SonyEricssonra,megérdemelnék.Bár sok készülékükkel vannak megbízhatósági problémák,tipikusan a gombokra (nem)reagálás,vagy a hangszóró megadja magát stb. :U
    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák