Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz copin #101 üzenetére

    Mondhatnám azt is hogy ezzel akarják a márkához kötni a naiv vásárlót
    Szerintem hagyni kéne ezt az egészet. Az hogy m2+fastport van az SE telefonokon nem tudom mi változtatná meg, de az mindenképp hatékony lehet, ha nem vesszük meg a készüléket
    ha szorult helyzetbe kerül az SE, akkor meg kell lépniük az M2 és a fastport elhagyását
    Így is elég szépen zuhannak az eladások,tehát már egyre kevesebb ember tolerálja ezt a makacs kötődést.Ebből látszik, hogy nem jön össze a terv, hogy ezzel kössék a márkához a naiv vásárlót.Szerintem duplán jogos a kritika, mert 1.: ahogy mindenki tudja egyre nagyobb bajban van a SE és ennek ellenére nem változtat(mégis mekkora katasztrófának kell bekövetkeznie, hogy változtassanak??) 2.: ha szárnyalnának az eladások akkor is jogos lenne a kritika elég csak Bog vagy más példáit megnézni, miért is rossz választás a saját csatlakozó használata.

    Az F305 (?) egy olyan Sagem klónja, ami microSD-vel működik. Megtehették volna azt hogy egyszerűen nem alakítják át, de nem, az SE a saját alkatrészeit vitte bele (részben). Egyszerűen nem akarják és kész.
    na az ilyen dafke azért sem hozzáállás miatt kezdi egyre több ember ellenszenvesnek látni a márkát.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák