Hirdetés

2017. március 23., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) hackeeeee

hackeeeee
(Jómunkásember)

Hoppá. :)

Véleményem szubjektív...

(#2) Lenry

Lenry
(PH! nagyúr)

kedves telefonokat leakelő bloggerek!

vegyetek már egy normális fényképezőgépet! légyszi!
vagy ha már fixfókuszos hulladékkal lövöd, akkor tedd fókusztávolságra...
áhhh

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Ricardo válasza hackeeeee (#1) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Csináltak egy ilyet is, de nem hiszem hogy valaha árulni is fogják.

(#4) hackeeeee válasza Ricardo (#3) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Jam, szerintem is..

Úgymond tanulmánytelefon..

Bár az sem kizárt, hogy "átalakítottak" egy android-os telót.

Véleményem szubjektív...

(#5) Ocarina

Ocarina
(senior tag)

Én szívesen látnék egy WP7-es Sony telót. :K

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#6) Giorgio84

Giorgio84
(tag)

Nem, hogy átalakítottak egy Androidos telót, hanem ez egy-az egyben az Xperia mini, ha megnézitek kicsit jobban :DDD

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#7) Peterson_ válasza hackeeeee (#4) üzenetére

Peterson_
(Arcképgyáros)

ez nekem inkább egy sufnimegoldásnak tûnik.
bár, ha az x1-re gondolok, még igaz is lehet.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#8) hackeeeee válasza Peterson_ (#7) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Hát a gombok is cserélve vannak, szal annyira sufni nem lehet, bár oké, lehet gombot cserélni ha akarnak. :)

Véleményem szubjektív...

(#9) mrlujoak

mrlujoak
(PH! nagyúr)

Mintha ez a modell már szerepelt volna majd' egy éve itt a MobilArenán, mint törölt modell.

Most egy másik forrásból bukkan fel, de még mindig áll a kérdés:

Vajon a Microsoft lefekszik a SONY-nak, és ki engedi gyomlálni a WP-ból az Xbox-ot, hogy az helyet adjon a PlayStation-nek?

Fordítva fel sem merem tenni a dolgot:
Vajh' a SONY lefekszik a Microsoftnak, és a WP-os modellekbe nem teszi majd bele a PS-t, de mondjuk letiltja az Xbox-ot? :U

(#10) Ricardo válasza mrlujoak (#9) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Mindkét változat érdekes lenne :U

[ Szerkesztve ]

(#11) tjb007 válasza mrlujoak (#9) üzenetére

tjb007
(PH! félisten)

A válasz mindkét kérdésre egyértelmű: nem.
Az XBOX integrációt semmiképpen sem tilthatja mivel az a rendszer szerves része, innentől meg már csak az lehet, hogy lesz WP7 és elfelejtik a PSN -t ami ugyebár nem fog megtörténni.

[ Szerkesztve ]

💻 P-V: offline [http://bit.ly/SoC-kisokos]

(#12) Peterson_ válasza hackeeeee (#8) üzenetére

Peterson_
(Arcképgyáros)

ezt nem is láttam...:)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#13) mrlujoak válasza tjb007 (#11) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)

...többek közt jómagam is erre az eredményre jutottam.

(#14) sheratan válasza mrlujoak (#9) üzenetére

sheratan
(PH! félisten)

hát, a MS mostanában nincs nagyon lefekvős kedvében, egyedül a finnekkel bújtak ágyba, de az kicsit más helyzet. itt legfeljebb úgy tudom elképzelni, hogy izmoznak kicsit a szabadalmaikkal, hogy megpróbálják rávenni a Sonyt, hogy gyártson wp7-es telefonokat, de a PS vs xbox ütközés miatt erre nem sok esélyt látok.

bár persze a Sonynak sem ártana több lábon állni, mert lényegében már csak androidos telefonokat csinálnak, ami egyelőre bejön, de azért kell a jövőre is gondolni.

Eladó cuccok: https://goo.gl/BGtlXx -> Samyang 8/2.8 (Fuji), Olympus EP-11, OSMC Vero 2 médialejátszó

(#15) Apika

Apika
(Közösségépítő)

Nem volt meglepő ez a cikk...

(#16) littlelion21

littlelion21
(PH! addikt)

A Sony csinálhatna WP7-es cuccot csak simán Ericsson névvel ;] (már ha a névhasználati jogot is meg/átvette)

(#17) h-yle válasza sheratan (#14) üzenetére

h-yle
(PH! addikt)

Ahoz az ágybabújáshoz sem tett hozzá az MS túl sokat (a marketinget leszámítva). Inkább a Nokia eröltette meg magát nem az MS, bár mind2-nek jóljött a "frigy".

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#18) gzbotii válasza mrlujoak (#9) üzenetére

gzbotii
(PH! kedvence)

Soha. Mar csak azert sem, mert ha a Nokia, aki kiemelt partner ennyi szabadsagot kapott akkor a Sony tuti nem fogja ezt megkapni..

Proposing the same flawed strategy over and over again will not make it more effective, Ensign.

(#19) gabancs

gabancs
(PH! addikt)

Na meg ugye már nincs is Sony Ericsson.

Egyébként én kíváncsi vagyok, hogy mit csinált a Sony és mit az Ericsson ebben a házasságban. A Sony adta volna a vasat az Ericsson meg a szoftvert? És miután androidos platformra váltottak, nem volt többé szükség az Ericsson-ra?

(#20) gzbotii válasza gabancs (#19) üzenetére

gzbotii
(PH! kedvence)

Gyakorlatilag letrehoztak egy kozos vallalatot. Nem kullon dolgoztak, hanem egyutt. Csak mostanara allitolag az Ericsson nem volt tul aktiv ezert kivasaroltak oket..

Amugy szerintem a Sony meg majd megszivhatja, h csak androidot gyart. Mert ugyebar a droidal jo sok baj van, fragmentalt, licenszhianyok, perek. Ja es, h a droidos piacot a Samu urlaj ugy kb... Nem azt mondom, h miert nem szokik neki WP-nek, de igy, hogy lelottek a featurephonok gyartasat is...csak egy labon..egy ilyen iparagban..ahol 2 ev es minden mas iranyba megy. Meg ha ugy reagalnak mind a Nokia;] akkor lehuzhatjak a rollot.

Proposing the same flawed strategy over and over again will not make it more effective, Ensign.

(#21) mrlujoak válasza gabancs (#19) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)

Az okés, hogy Sony tulajdon lett a SE, de attól még vannak - és lesznek is - olyan prototípusok, amiken még a SE név szerepel.

Elég, ha csak a múlt héten bejelentett Sony Xperia S-re gondolunk. A tesztelőkhöz jutott példányokon minden Sony Ericsson volt. Nem hiába, pl. az orosz tesztben jól látszott az Xperia S hátlapja alatti matricán a gyártási dátum. 11W45.
Ergo az a modell már tavaly november 7-13-ig tartó (45. hetében) kész volt...

A házasságban meg jóideig a Sony adta a pénzt, az Ericsson a fő szabadalmakat és a vasat.
Aztán a 10 év második felében egyre inkább háttérbe szorult az Ericsson, ergo hozta a szabadalmait. A formát, a technikai újításokat meg a Sony.

gzbotii:
Azért az a roló lehúzás kicsit erősen feltételes. ;)
Emlékszünk ugye az iPhone bummra. Akkor a SE a Symbian (Symbian UIQ, majd Symbian^1) és a WinMo platformot támogatta, mint okostelefon rendszer.
Aztán a Symbian Nokia kézre került, leállt a UIQ, majd jött 3 Symbian^1 modell. (Satio, Vivaz, Vivaz pro) ezután a Symbian mögül mindenki kiszállt, a WinMo meg szépen lassan meghalt.
Ezek után a SE jóideig tartotta a népet kétségek között, pláne, amikor jöttek hírek, hogy a SE nem tervez androidot.

Szóval mégis az lett. Ha az android mondjuk elkezd haldokolni, akkor meg ott lesznek a még most alakuló rendszerek. Mondjuk talán a Tizen.

Ellenben az iOS és az Android még egyelőre nem mutatja az elmúlás jeleit, ellenben a WP7 (7.5) még nem mutatja a nagyon beindulásét...

Tartogat még sok-sok jót és rosszat a jövő... :)

[ Szerkesztve ]

(#22) gabancs

gabancs
(PH! addikt)

A WP7 (7.5-8) elterjedését nagyban gátolja, hogy az MS nem enged a hardware-ből. Így viszont ma még csak a drága telefonokon fut a rendszer. Kell egy kis idő, amíg a mostani vas elavultnak számít és így olcsó lesz.
Tehát szerintem az MS maga alatt vágja a fát, nem engedi elterjedni mert nincs olcsó modell.

(#23) JR.CSé

JR.CSé
(senior tag)

Ha a hír nem kacsa akkor egész érdekes dolog is kisülhet belőle.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#24) daniel909

daniel909
(PH! addikt)

ez egy xperia x10 éeintőgombokkal

iPhone 7 Plus

(#25) adam014 válasza gabancs (#22) üzenetére

adam014
(PH! addikt)

nem is céljuk a 20-30ezres piac meghódítása

(#26) gzbotii válasza gabancs (#22) üzenetére

gzbotii
(PH! kedvence)

Az MS az acelja,hogy egy jo, stabil es gyors rendszere legyen. Nem, az, hogy aldjon inkabb 300millio hulladekot.
Amugy meg most, 1GHz es 5MP kamera nem szamit draga/csucsgepnek.

(#27) gabancs válasza gzbotii (#26) üzenetére

gabancs
(PH! addikt)

Örülök, hogy ilyen anyagi helyzetben vagy. Nekem 80-100 ezer forint csak telefonra sok.

(#28) gzbotii válasza gabancs (#27) üzenetére

gzbotii
(PH! kedvence)

Egyetemista vagyok...es ket nyugdijas gyermeke;)
De pl 40-60ezert azert mar van Wp7 rendesen..1st gen-bol foleg.

Es ha van egy kis uzletiu erzek, lehet gyakrabban cserelni tlefonokat es lehet, h neha meg pezn is all a hazhoz ;]

[ Szerkesztve ]

(#29) Hennet válasza mrlujoak (#9) üzenetére

Hennet
(fanatikus tag)

Én arra lennék kíváncsi, hogy a Nintendo mikor száll be a telefon-bizniszbe. :))
Nekem tetszene :C

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#30) madstunt

madstunt
(PH! addikt)

képtelenség hogy beleugorjon egy ilyen nullszaldós sztoriba, örültek hogy kijutottak egy hullámvölgyből

https://www.facebook.com/OppoFansHungary |||| Hungarian OPPO Ambassador

(#31) Probber válasza madstunt (#30) üzenetére

Probber
(őstag)

Jó lenne egy ilyen készülék is tőlük, szeretem az SE termékeit, de osztom a véleményed.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#32) madstunt válasza Probber (#31) üzenetére

madstunt
(PH! addikt)

most lesznek nagyon gyönyörű statisztikák, hogy mekkorát nőtt 2012ben a WP7, mert nagyon sok nokiatulaj mikor vált majd wp7 nokiákra vált de ezt kivéve képelen növekedni a platform, fél éve az USA-ban még a vén ráncosheréjű, wp-t megelőző windows mobile-nak is nagyobb volt a részesedése, ami ugye durván EOL meg elvileg az XDA deves őrültek és az Enterspájz felhasználókat kivéve senkinek se kell.
Nem véletlen hogy Ballmer a marketplace app számáról és nem a fantasztkus eladásokról szokott üvölteni mint a sakál :) Egyedül a Samsung meg a HTC tudott nem veszteségesen bukni vele, a Dell meg LG már nem voltak ilyen szerencsések. A Nokia kénytelen volt lépni, miután Mr Elopocalypse teljesen rombadöntötte saját eladásaikat, viszont a Sonynak nem fog hozzá fűlni a foga. A Sony cuccainak a design mellett a rétegmodellek és az egyedi felület az erőssége, na ezeket meg ugye a platform megkötései és butaságai miatt képtelenség, átvinni. A WP7 olyan mintha az Apple kiadná az iPhone-ját egyszerre 6 design-al de ugyanolyan tartalommal, hardverrel, szoftverrel szinte

(#33) gzbotii válasza madstunt (#32) üzenetére

gzbotii
(PH! kedvence)

Birom, amikor ilyen ugyes-okoskakat csacsognak :C

(#34) daniel909 válasza madstunt (#32) üzenetére

daniel909
(PH! addikt)

+1 teljesen egyetértek, az alapkoncepciót biztos hogy az iOS ihlette. elviekben nem is rossz ötlet, de úgylátszik gyakorlatban nem működik jól.
kiváncsi lennék ha évi 1 wp7 mobil lenne amit egy kiválasztott gyártó gyárt, akkor sikeres lenne e. bár az már tényleg nagyon apple copy lenne..:D

iPhone 7 Plus

(#35) mrlujoak válasza gzbotii (#33) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)

Nézd. Logikusan levezette a dolgot, semmi csacsogás nem volt benne. Végkövetkeztetés, konklúzió? Miért ne tehetne?!

(#36) kiskaktusz válasza mrlujoak (#35) üzenetére

kiskaktusz
(PH! addikt)

WP7 fetisiszta... :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#37) madstunt válasza gzbotii (#33) üzenetére

madstunt
(PH! addikt)

ha meg tudsz tényekkel cáfolni, nyugodtan tedd, de a számok engem igazolnak :) a legjobban akkor fog menni az OS mikor a wp számára legfontosabb piacon elkezdik a szolgáltatók bojkottálni a microsoft operációs rendszerével rendelkező modelleket

(#38) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

Beszállt a ZTE is a wp7-s mókába. Ha hozza a szokásos árazást, jó vétel lehet.

(#39) NGA válasza madstunt (#37) üzenetére

NGA
(PH! addikt)

És miért is bojkottálná?

(#40) madstunt válasza NGA (#39) üzenetére

madstunt
(PH! addikt)

Amerikai szolgáltatók nem lelkesednek a voipért(mily meglepő), a microsoftnak meg ugye hosszútávú célja beintegrálni a wpbe

(#41) joey04

joey04
(PH! félisten)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.