Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz gabe8719 #5179 üzenetére

    "Megint szubjektív. Nekem pl. a mini pro már túl vastag, egyébként is jobban szeretem a virtuális billentyűzetet, gyorsabban tudok rajta írni."

    Az elég érdekes, no offense, de akkor ott nem a telefonnal van a gond szerintem. :)

    "A 3,2 pedig eléggé szembetűnő a 3 mellett, a hétköznapokban igenis számít szerintem - nálam a 3,2" - 4" között van a használható intervallum, a kisebb és a nagyobb már zavar. Ennyi."

    Ha lenne felbontáskülönbség valóban szembetűnő lenne, így szerintem nem az. Ez teljesen szubjektív, a 4" nekem pl. már nagy.

    A problémák mellett nem említettem a füllel való lerakást, ami nem egy és nem két embernél jelentkezett (ahogy a festékprobléma sem, mert a Neot is érinti, szóval konstrukciós hiba lehet, a Miniken / Mini Prokon nem jelentkezik, gondolom a másféle festék / design miatt).

    Nem aranytömb, de ok nélkül szidod a telefont, ami baromság és garanciában cserélik, ellentétben a kopó festékkel. Hiába pár embernél jelentkezik (egyelőre, a legtöbb lww nem túl régi), nem fogja vígasztalni azt, akinél igen.

Új hozzászólás Aktív témák