Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domojko

    senior tag

    válasz mrlujoak #4576 üzenetére

    Azt hogy hogyan bánok a telefonommal szerintem nem tudhatod. De ha azt mondom hogy vigyázok rá, akkor az így van és nem hinném hogy te vagy erre a megfelelő személy aki ezt kétségbe vonja. Mint mondottam nem ez az első telefon készülékem, azokon belül is nem az első sonyericsson. De tovább megyek, én nem mondtam azt hogy ez szar telefon, te nyilatkozol kissé elfogultan, egyik végletből a másikba esel. Ez egy nagyon jó készülék, és én nagyon szeretem, annyit jegyeztem meg hogy jön le róla a festék. Kétévente váltok készüléket és még egyikről sem jött le a festék, gondolom csak azért mert nem vigyázok rá.
    És ha már itt tartunk de bizony ezzel a mondatoddal: Aki meg olcsón is vigyáz rá, azé nem feltétlen olyan, mint a linkelt képeken.- meghazudtolod az állításunkat. Mindamellett én semmilyen hangnemet nem ütöttem meg veled kapcsolatban de ezt a dirigálós stílusodat szerintem hagyd meg másnak mert nekem te nem vagy senkim. Talán otthon elviselik de itt véleményt lehet nyilvánítani és nem fenyegetőzni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák