Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #13260800

    törölt tag

    válasz Barthezz2 #162 üzenetére

    Értelmetlen a vita! Ez nem Walkman. A Sony annak hívja de ez csak egy marketing maszlag egy semmi. A gyártó lejáratja a Walkman nevet és nem mellesleg magát is. Itt is miről megy a vita? Nem a telefon egyéb képességeiről hanem arról, hogy Walkman az kicsit több mint egy zene lejátszó. Nem véletlen lettek fogalom annak idején. És másolta őket szinte mindenki.

    És a Walkmanhoz hozzá tartozik a Megabass. Megabass nélkül nincs Walkman. De ebben a telóban nem csak az hiányzik hanem szinte minden ami kiemelné egy átlagos tucat Android telótól. Látták ezt a Sony-nál is gondolom emiatt írták rá, hogy Walkman.

    Nyertek vele néhány vásárlót meg vesztettek vele egy Márkát. Ezek után kit érdekel, hogy Walkman telót adnak ki? Beáldozták a márka nevet egy olyan telefonért amire 2 év múlva a kutya sem fog emlékezni.Ellenben arra, hogy a Walkman név semmit nem jelent mert mindenféle szutyokra ráírják arra igen.

    Amúgy igazad van nem az én problémám azt csinálnak amit akarnak. Nekem viszont csalódás. Még a W800-as telót is megvettem annó és a mai napig használatban is van. Az Walkman volt. Ezt csak azért írtam mert régóta többet jelentett nekem az a szó, hogy Walkman mint egy átlagos zenei lejátszó. Eddig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák