Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    válasz joey04 #8 üzenetére

    Ezt pont rolad irtak a masik topikban, hogy epp mindig az a meno marka, amilyen epp neked van. :DD Egyebkent amikor en honapokkal ezelott irtam az N96 specifikaciokat a topikjaba, ha akkor egybol kijon, akkor meg esetleg nagy durranas is lehetett volna. De igy szeptemberben mar van hTC Touch Pro, Apple iPhone 3G, mindjart lesz Sony Ericsson Xperia X1, SE G705, SE C905, Nokia 5800 (ha jol emlekszem a szamara, ez is erdekes lehet), i8510 Innov8, hTC Dream + Android, stb., tehat elegge felhigult a mezony. Amikor en meg orultem az N96-nak, akkor ezek meg a meseben sem voltak, sot, meg a Diamond sem nagyon. Az ujitasokat en is szivesen fogadom barmelyik gyarto reszerol, ha nem nagyon megkesve erkeznek, pl. ugyanugy kivancsian varom a Nokia 5800-as erintokijelzos cuccot, mint az SE G705 HSUPA-s cuccot es a Samsung Innov8 i8510 all-in-one cuccot, nem foglalkozvan azzal, hogy milyen nev van rairva. Csak az 5800 se 2009-ben jojjon mar, meg a G705 se, meg a 8510 se, mert akkor megint szapulni fogom oket, ugyanis akkorra mar lesz 30 masik modell, ami tudja ugyanezeket a dolgokat. Na csak ennyi, remelem nem gazoltam senkinek a lelkebe. :)

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz joey04 #8 üzenetére

    Milyen érdekes hatással vannak a fogyasztói termékek az emberekre! Ő lenne az új mrlujoak tanítvány? :DDD
    (Bocsánat mindenkitől, nem tudtam kihagyni)
    Én csak azért írtam amúgy amit írtam mert nem akarok Nokiát venni, meg HTC-t 150-ért (na ezt csak az ára miatt).

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák