Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz mrlujoak #12 üzenetére

    N82 normál használat mellett nem 1napot bír. Ha nyuzod mint örült akkor temészetesen annyit, de ezugyanígy elmondható még egy K800rol is. Ha pedig GPSt folyamat járatod és folyamat videozol és ... akkor 5hn belül beadja a kulcsot, mint bármely más mobil vagy navi: Ja szar de más se tud ennél jobbat...

    és ha egy csúcs Nokia fog kijönni 2"os kijelzővel szidni fogom de hálisten nem. vagy van 90K fölött Nokia 2"al?

    A nem tud akkorát bukni és ez milyen jó rész különösen tetszett az olyan igazi No Comment fajta. :)

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • joey04

    titán

    válasz mrlujoak #12 üzenetére

    1 napot bír az akksi! hát persze ha megy a GPS, kamerázol zenét hallgatsz netezel akkor hamar lemerül.egy rendes GPS is csak pár órát megy ahogy hallom ahhoz képest ha egy N82 közben még fentvan 3G hálózaton csoda hogy ennyit is bír.Amúgy lehet hogy nálad csak az SE megy de engem minden márka érdekel nem ragadok le egynél.érdekel a Samsung LG SE Nokia Moto minden még a Sagem is.ami tetszik azt dícsérem ami nem annál leírom a kritikát.Az SE minden szempontból sz*r mostanában szerintem.ez van.
    jah és igen van pár Nokia ami szintén kis kijelzővel bír és gagyi kamerával ez igaz, csak az SE-nál ez lassan minden nem felsőkategóriás készülékre igaz sőt néha még azokra is.még egszer: nem az a gond hogy az SE kihoz ilyen modelleket, hanem hogy CSAK ilyeneket hoz ki.Azt én is belátom és mondom hogy a Nokia anyaghasználata katasztrófális és szánalmas hogy a felsőkategóriában is elég sok modell küzd ezzel a problémával.

    lényeg a lényeg: igen én ócsárolok az SE topikban ha szerintem megérdemli a készülék de dícsérni sem csak a Nokia topikba megyek hihetlen jók az új Samsungok és LG-k sőt nagyon tetszik a Porsche Sagem is.Ezzel szemben az új SE-k közül egy sincs ami kategórián belül kiemelkedő lenne netán a felsőkategóriában megállná a helyét.olyan szürke az egész.

    szóval ne magadból indulj ki, hogy nem mész rosszat mondani a Nokia és/vagy Samsung topikba.ez a te dolgod.mást (pl engem) minden márka minden készüléke érdekel és mindegyikről van véleményem is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák