Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Czaboo

    csendes tag

    Megmondom őszintén, Én örülök neki, hogy vásárlás előtt nem olvastam végig a topicot, csak a végét. Rossz irányba vitt volna el. Eddig csak Nokiáim voltak, az utóbbi egy 6131-es. Szóval Nekem ez volt a viszonyítási alap. ;)
    A kritikákról: szerintem, hogy kinek mennyire tetszik külsőre, az egyéni ízlés kérdése. Nézegetve a Nokiákat és a SE-onkat, szerintem messzemenően az egyik legelegánsabb eddig a kategóriáig.
    Az hogy lötyög a kihúzókája? Kérem szépen, minimális, nem kell feszegetni és akkor nem fog lötyögni. Magától nem lötyög. Például a 6131-es nyitókálya sokkal jobban lötyög.
    Gyorsaság: hát alap szoftal valóban lassú, de frissíteni kell és akkor jelentős javulás történik.
    Kamera: kérdés, hogy ki mit vár egy kamerától. Egy telefonba épített, 2-3mm széles 5Megapixeles objektívtől? Szerintem szép képeket csinál.Versenyben van mondjuk a Sony P-72es digitális fényképezőmmel. :D Meg kell tanulni használni.
    Kijelző: ugyan akkora, mint a Nokia 6131esé vagy a SE W850i-ben találhatóé. Szép képe van. Valóban, ha nem lennének a kijelző mellett az érintős gombok, akkor egy 5-7mmel szélesebb is lehetne, de higgyétek el, kézben tartva már nem érné kritika.
    Összességében véve, régen láttam ilyen masszív telefont(oldala és hátlapja fém) elegáns, vékony. A kamera lehet, hogy nem csúcskategória és csúcstechnológia de arra amire szánták, nagyon is megfelel. Az objektív védő pedig szerintem ezen a modellen van a legelegánsabban és legjobban megoldva. Sok SEon modellen úgy oldották meg, hogy kiáll a védőlapka a telefon síkjából. A Nokiáknál meg egy átlátszó műanyaggal védik az optikát, ami karcolódik?
    Az tény, hogy szokni kell a gombokat, meg úgy általában a telefont, mindezt mondom úgy, hogy 7-8 éve csak Nokiáim voltak. Azért váltottam SE-ra, mert szerintem már iszonyat unalmasak a Nokiák. Ezzel nem szidni akarom a Nokiákat, mert mindig hű társaim voltak, sose hagytak cserben. Bizton kijelenthetem, hogy nem bántam meg a vételt. Sőt...!
    Boldog új esztendőt!

  • Czaboo

    csendes tag

    Azt nem tudja valaki, hogy honnan lehet leszedni a telefonhoz témákat, vagy téma generátort? Mert Én még nem találtam ehhez a típushoz. Ennyire újnak számítana? :DD

  • Czaboo

    csendes tag

    Emberek próbáljátok meg lefrissíteni a szoftverjét. Én ezzel kezdtem és a bekapcsoláson kívül minden pörög. Nézzétek meg a leírást a csomagban meg a CD-t. Hajrá! ;)

Új hozzászólás Aktív témák