Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz Kobe #7 üzenetére

    Nem erről van szó, te most a 12Mpixel -es kamera létjogosultságát firtatod többek között (amivel egyet értek, nagy adag marketing, örül az az érzékelő ha töredék felbontásban tud értékelhető képet készíteni), én viszont azt nem értem hogy miért kell minden ilyen topik -ba valakinek beírnia hogy "mellesleg telefonálni is lehet vele"? Hová haladjanak mégis a gyártók? A kedves komment író meg tudná mondani hogy mely olyan extra szolgáltatásokat tudná elképzelni amelyek nem ütnek el az alap telefon funkciótól mégis kellően újdonságnak hatnak hogy az emberek mobilvásárlási vágyát is fenntartsák évről-évre? Nem nagyon látok ilyet.

    A megapixel hajhászás egyértelműen a gyártók érdeke, de senki nem kényszerít fegyverrel hogy igenis, minden évben meg kell venni a 2* -es Mpixel számú modellt (főleg ha a tapasztalatok alapján sem érnek egy kalap kakit). Én megértem hogy van egy réteg akinek a mobil maradjon mobil, de olyan feleslegesnek tartom hogy rendszeresen hintsék az igét minden olyan topikban amelyek egyébként totál érdektelen számukra, mivel úgysem fognak ilyet venni. (aki a sok tesztből pedig nem tudja levonni hová kell tenni a mobil kamerákat, annak valószínűleg van IJ pólója is)

    Én reménykedem benne hogy az SE magára talál, ez a lencse csak ha fele olyan jó lesz mint amilyennek hirdetik, már az sokat segítene rajtuk Cybershot fronton (a Full HD videofelvétellé pedig talán elé is lépnének a konkurenciának). Kompakt fényképezőt nem fog kiváltani, de a jelenlegi felhozatalnál lehet jobb, és amit írtak felettem egyel, alkalmi pillanatok megörökítésére kell, nem esküvőt akarok vele fotózni. De erre legalább legyen használható, ne olajfestményt csináljon, mert azokat nem szeretem. :D Jelenleg inkább a konkurencia modelljei közül választanék, pedig most k750i -m van és nagyon kedvelem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák