Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz sutszi #160 üzenetére

    Jajj elnézést, Szoftverfejlesztő Úr. Well, sajnos elég sok közöm van hozzá közvetlenül is, nem is egy csapattal. Lesz is meló rendesen, nehezen emésztem meg, amikor díszes tálcán nyújtják a sz@ros kenyeret, de mellékelnek mellé 400 oldalas magyarázkodást. Vaskos számlával, ofc.

    Annak mindig örülök, ha valaki nálam jobban tudja én mit tudok meg mit nem. Próbáltam szemléltetni egy elég izmos példával, hogy mit jelent az, ha valakinek x dolog a szakmája y éve, de látom ez picit túlfűtötte a kazánt ;)
    Egyezzünk ki abban, hogy olyan szinten nem érdekel, hogy mekkorára tartod magad és a tudásod vagy éppen az enyémet, hogy 2-vel nem emelkedik meg a pulzusom. Ez valamikor 10 éve még talán érdekelt, azóta lefutott előttem kb. minden szakmából pár tucat "arc".
    Amennyit tudnom kell az anyagi oldaláról arról (sajnos) nagyon is tudnom kell. Ahogyan arról is, hogy ezek az árak hogyan képződnek és miért lesz a vége annyi, amennyi.

    Keresheted te is kenyeredet ezzel, meg a kőműves, vízszerelő és villanyszerelő is. Vagy a pék, esetleg taxis is. Hogy mire tartod az első kézből származó információkat... szintén nem engem minősít szerencsére.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • robohw

    aktív tag

    válasz sutszi #160 üzenetére

    Bájos az abbéli erőlködésetek, hogy másokat megpróbáltok hülyének nézni és ennek érdekében a politikai meggyőződéseteket ál-szakmai síkon másokra ráerőszakolni. Magyarázzátok a magyarázhatatlant úgy, hogy az már messziről szaglik.

    A valóság az, hogy a Cseh kollégák a speckó totális ismeretében álltak bele a dologba. A két napos munka pedig nem az önzetlen fejlesztők "silányságát", hanem az elvárások sekélyességét példázza.
    Ezek az emberek -veletek, olcsó pártkatonákkal ellentétben- tényleg fejlesztők, ebből élnek, ezt a munkát végzik hét közben is.
    Akárhogy is gyalázzátok, becsmérlitek azt amit tettek, ők vannak a jó oldalon, nem ti. Benneteket az minősít, ahogy megnyilvánultok.

    My own programming language: http://www.robomax.online

Új hozzászólás Aktív témák