Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    ezt azért nem értem, hogy miért nem lehet megoldani azt , hogy ne befolyásolja a menettávot.
    A cikk szerint csak bizonyos esetekben használja az AMD-s GPU-t föleg amikor játszanak.
    Szóval akkor menet közben miért fogyaszt áramot amikor a cikk állitása szerint elboldogul nélküle is ?

    Tehát ha jol értem akkor minden esetben csökken a hatótáv, de ha csak akkor fogyasztana amikor valaki játszik is akkor teljesen más lenen a helyzet.
    Mert mondjuk havonta 3x játszik valaki akkor 3x fog befolyásolni a hatotávban ez az esemény, az összes másik alkalommal ,meg maradna a teljes hatótáv.

    Ez kb olyan mintha a telefont ha csak telefonálásra használo ,de akkor is anynit merülne mint amikor játszok vele. nem lenen életképes .

    Meg ugy általában , nem értem a gyártókat sem, mindig azon megy a vita, hogy nem elég a hatótáv és ,hogy menynit fogyaszt 100km-en, de eellett meg teleb@sszák a kocsikat felesleges ledekkel és funkciokkal amiket elhagyva jopár km plusz összehozható lenne.

    Nem mellesleg egy mesterségesen tulértékelt ez a hatótáv gond is már. Egy átlagos autóval ma is olyan 6-700km tehetó meg egy tankkal. ettól már nincsenek messze az elektromos kocsik sem, tehát ugyan azt a távot lehet vele elautózni. azt meg ne mondja senki, hogy naponta ki is autozza a teljes töltést és ,hogy hetente 2 hetente nem megy el bevásárolni , amig a kocsi ujra feltölt fullra ujabb 1-2 hét használatra

Új hozzászólás Aktív témák