Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz manchester85 #40 üzenetére

    Hát ha átlátná a többség a helyzetet, nem kezelnék hülyeként őket.

    Vegye, ha már van rá pénze, nem azt mondom, ami drágább, az nem feltétlenül kerül többe, mint külföldön, sőt.

    Iphonet én nem vennék, ez egyéni szoc problem úgy ahogy mondod.

    Aki megveszi picit olcsóbbért, és megteheti, valamint kell is neki, vegye. Japánban pl. akár kéthavonta váltanak telefont, mert kiegészítő elem. Itt is vannak, akik évente vesznek újat. Én is befürödtem, mert vettem egyet, amit úgy gondoltam sokáig fogok használni, aztán jött az android, meg most a hírek, hogy gysevnél lesz wifi a vonaton :D Úgy gondolom, ha kitermelem az árát, megvehetem, ezt is mindenki egyénileg látja. Így lett akár Tisza cipőm is + az ugye olyan, mint másnak az iphone.

    Ezzel mind nincs baj, ha csak túl sokat költekezünk, és úgy gondoljuk, elég rá a pénzünk. Valójában a fizetésed kevés hozzá, de könnyű mondani, keress új állást, vagy dolgozz hogy előléptessenek, és akkor megengedhetsz magadnak egy mobilnetes előfizetést is, de a dolgok nem így működnek többségében.

    Ebben az országban viszont úgy látom nem úgy alakultak a dolgok, hogy egészséges piacgazdaságról beszélhetnénk, sőt már maga a piacgazdaság is megdőlni látszik.

    Nincs azzal baj, ha vásárolsz, csak ne ess túlzásba. És a többség túlzásba esik, ez a baj.

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák