Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neworder

    csendes tag

    [OFF]Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én örülnék ha más mobil eszközökön is ilyen borítás lenne - már ha tényleg működik. Nem beszélve arról, hogy az utóbbi telefonjaim (Samsung D600, N73, N82 és a mostani N95 8g is) nagy "zsírgyűjtők..." az ember megfogja, telefonál és máris alig látni a kijelzőt :DDD
    Most komolyan, amikor cérnakesztűvel fogdossák a gyárban + fenn, a hideg északon lehet nincsenek ilyen gondok, de 35 fokos melegben 1 óra BKV-zás után megfogod a telódat, odarakod a kis buksidhoz és telefonálsz. Szerintem senkinek nem kell bemutatni. ;] (és persze még a baktériumokról nem beszéltünk :P )
    Bezzed a 3310-esen valahogy nem látszódtak meg ennyire ezek a dolgok, max a kijelzőn. Lehet, hogy szép ez a fényes műanyag (a gyártók szerint biztos, sztem annyira nem), de a mindennapi használatban a matt és/vagy gumi szerű cuccok használhatóbbak.

    Én már szemüvegtörlő rongyot hordok magamnál :( Csak kíváncsiságból, tud valaki erre jó megoldást? Esetleg vmi "utángyártott" ház, ami nem ilyen anyagból van? Lehet hülyeség az egész, de engem zavar ... és az újabb eszközök (LG, Nokia, Iphone) mind mind ilyen "fényesek" :W [/OFF]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák