Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GAI

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz ribizly #96 üzenetére

    Hát a nosztalgián kívül valóban nem sok értelme van, de az talán pont elég :) Elsősorban úgyis a magam szórakoztatására csinálom ezeket a teszteket, a hobbiknak meg ritkán van értelmük :) De az elkészült cikkek másoknak is szórakozást jelentenek.

    Új cikk terv most nincs, kipihenem előbb ezt a mostanit (anyagilag is :DDD ). A "retro" vonalon már csak két cikk-ötletem van, de egyik se tarthatna számot komolyabb érdeklődésre, valamint engem is kisebb mértékben vonzanak, bár attól még nem kizárt, hogy egyszer lesz belőlük valami. Az egyik egy ultra-low-end kártyák (64 bites szutykok, 400 Ft-ért utánad vágott Quadro NVS-ek, ...stb-k) vs IGP-k teszt lenne, a másik meg egy komolyabb Quadro kártyákat bemutató cikk, összehasonlítva az azonos GPU-ra épülő GeForce-okkal. Egyik se most lesz, ha lesz egyáltalán. Ezt leszámítva majd a DX12-es korszakról (ha beindul) lehetne írni, de ott meg várni kell néhány évet, mire összegyűlik elég típus hozzá, valamint lecseng ez a bányász őrület a horrorisztikus VGA árakkal együtt.

    Az angol fordítást már többen mondták, hogy jó lenne, de én nem vagyok annyira penge angolból, hogy kellő minőségben lefordítsak ekkora szövegeket. És mivel a cikkeimmel szemben eléggé maximalista vagyok, ezért a címszavas fordítás nem jöhet szóba. Na meg nem is tudom, hol lehetne publikálni az angol nyelvű változatokat, ahol érdemben megtalálják és hozzáférnek a külföldi olvasók...

Új hozzászólás Aktív témák