Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz Bog #30 üzenetére

    A gyártók által megadott űrtartalom, és a valós pakolhatóság sokszor nem találkoznak egymással. :R
    Szívesen megnézném azt, hogy különböző dolgokat miként nyel el pl. az Octavia vagy az Enyaq csomagtartója. De az ilyen tesztek természetesen nem hozzátok tartoznak, hanem inkább a specifikusan autókkal foglalkozó orgánumokhoz.

    [ Szerkesztve ]

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

  • Frozen

    őstag

    válasz Bog #30 üzenetére

    Meg évenként a peres gumi mikor venni kell a katyuserules miatt stb...
    Papiron minden szep es jo ha felmesz a merci honappjara eqs nek ott a hatotav kalkulatora az 700 korul tud megis ahogy leviszed -10 re a kont tempet mar bezuhan a felre a skoda meg pont nem persze mese habbal amikor meg a tesla is ilyen. Igen oregapos formaban feltartva a forgalmat el lehet vele docogni barhova vegulis 5x aron egy belsoegesu autohoz kepest. Szuk a latokore annak aki megveszi :DDD

    Amugy meg papiron minden szep es jo ,de javaslom nezd meg a horvat andras videoit ahol elmondjak ha a teszlanak is vereted a papir szerintitől drasztikusan lenyegesen kevesebb lesz a megtehető km es ez csokken csokken es egyszer csak az autóba majd kell egy új akku és eleg megbizhatatlanok is. Vegyel vagy probalj ki parat es rajosz. Amugy tolem mindenki azt vesz amit akar én tudom mennyi mindent lehet berakni a kocsimba meg a hires elekronyosokba attol fuggetlenul h minden marketingel el akarjak adni 10x aron azt ami az 1/10 arat nem eri meg egy belso egesu motorhoz kepest. 30 ezer euroból olyan kocsit veszel 5 évig fedezi minden kiadasod.. elektronyos ennek a duplaja + te alkalmazkodj a kocsihoz :)) nagy madarnak kell lenni aki tenyleg ilyenekert penzt ad. Jampishodni gyorsulni vele a városba vagy a pályán esetleg pár kilométerig jó és egy darabig aztán egyszer megunod a pályán meg letolnak majd 200 -250 felett bőven mert nem minden szeker van am korlatozva mint az elektronyos.. Gondolkoz !

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák