Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • David75

    őstag

    válasz assalka #13 üzenetére

    csak a az iphone 3g műanyag az eleje pedig szinte karc mentes üveg azért szinte mert bizonyos keménységü dolgok megtudják karcolni.Ez azért elég jó anyag minőség.

    Pl:volt barátnőm még annak idején az ipod touch-om sikeresen meg karcolta a kvarc kristályos gyűrűjével...

    Az ár érték arányról annyit hogy mondjuk induljunk ki belőlem én sokáig egy vodafone-os 7500 ft-os dijcsomagban voltam mert kellett a mobil internet nekem mindig meg hogy ne keljen spórolgatnom a hívásokkal.Na most én fizettem összesen 28000 ft-ot a t-mobile-nál és 2500ft-al több a havidijam mint a vodafone-nál de mindenből kb 2x annyi van ingyen tehát azt a külömbséget bele se számolom az árába.Tehát ha magamból indulok ki akkor egy 28000ft-os telefonról beszélünk ez eleget mond az ár/érték arányról...

    A zártságról annyit hogy fel lehet törni akit ez zavar...Az én iphone-om is fel van törve de mondjuk teljesen más okból...

    Ha az itunes-t érted zártság alatt akkor pedig anyit tudok mondani hogy én nekem szinte mindig ipod-om volt és mindig szerettem az itunes-t.(illetve volt nálam kölcsönbe 1-1 hónapra sokféle iaudio,iriver lejátszók de csak hogy megtudjam hogy tényleg jobb-e a hangminőség hát kb egy szint csak az ipod-on nem kell eqvalizert állítgatnom amit segítség nélkül be sem tudok állítani...)

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

Új hozzászólás Aktív témák