Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reverend

    tag

    válasz #16820480 #70 üzenetére

    Na, most sok mindenről beszélsz egyszerre. Egyfelől azokról az eszközökről, ahol korrekt analóg kapcsolásokkal viszik ki a DA hangját. Jobb a minőségük, ez kétségtelenül így van, de ilyen egyetlen mobiltelefonban nincs. Azokban csak ugyanolyan egylapkás DAC van, amit bármelyik átalakítóba is be lehet szerelni.

    Mivel önmagadat (tudatosan, vagy csak zsigerből) hozzáértőnek mutatod, meglepő, hogy a kimeneti impedanciának ilyen kevés jelentőséget tulajdonítasz. Ezt kifejthetnéd. De segítek: arról beszél a tesztelő, hogy nagy impedanciájú fülesekkel nem bírkózik meg a végfok. Ami az erősítő fokozatot figyelembe véve (márhogy de facto nincs) egyáltalán nem meglepő. De eléggé rétegigénynek tekinthető hogy 600 ohmos fejhallgatókat szeretnének ilyennel meghajtani, bár már láttam rá példát :) (Egyébként a tesztelő nem 24, hanem 240 ohmnál húzza meg a határt)

    Végül pedig negligálod egy teszt eredményét (szubjektív érvekkel), de még mindig nem támasztottad alá a véleményed egy teszttel, vagy saját kutatással, vagy bármivel. Értem én, hogy a hang nagyon szubjektív, de az, hogy egy csatlakozóba lehet ugyan olyan jó minőségű kimenet építeni mint egy telefonba, az teljesen objektív, és még semmivel sem cáfoltad. Így viszont a zsigeri fújjolás komolytalan puffogás csak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák