Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz legiaap #5 üzenetére

    Pfff....
    Szerintem elég sok SE van, aminek nincs csatlakozó védője, sőt elég sok olyan telefon van aminek szintén nincs... :U
    Prémium mobil azért lehet, mert azért eléggé ott van a fém borítás, meg a (szinte) teljeskörű adatkapcsolat.
    Más:
    Az én SE telómon is oldalt van az adatcsatlakozó, és ha nincs benne a headset akkor sokszor előfordul, hogy pont azt a részt fogom meg és még nem okozott problémát semmilyen kézről való szennyeződés, mivelhogy nincs is....

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    Bakker....
    Igaz hogy eddig én is hisztiztem az anti-AF-es Walkmanek miatt, de eddig hány (kapható) AF-es Walkman teló van a 15-20-ból???
    KÁBÉ NÉGY. Így hát vehetjük annak is, hogy nem hagyomány ez a Walkmaneknél.
    Aki eddig megvette pl a W880i-t és megunta, az leszarja az AF-et és megveszi ezt (is).

    Őszinte leszek: a W610i telómnak nagyon örülök és szeretem meg minden, de AF ide v oda, elég RATYI képeket csinál a kevésbé ratyi kompakt fényképezőmhöz képest.
    Pláne éjszaka, attól kikészül! Mivel csak egy telefon.

    Hja és egy kérdés: Eddig hány Walkman teló fényképezési csodáitól voltunk elájulva? :U
    Azért elég sokmindent tud ez a W890i szemben a többi SE társával: Totál-brutál fém borítás, EDGE-től a HSDPA-ig full, Walkman 3.0 és a többi kedves jól bevált feature.

    A mobilfény viszont kamera nélkül is hasznos funkció, az alapból kellene már minden telóba.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    Végre lecsillapodott ez az AF téma.
    Reméljük ez is orvosolódik majd egyszer, mint a JAJSTICK probléma, a K810 óta nem volt már joystickes teló.. (kopp-kopp).

    Amúgy ha valaki értesül róla vagy valami hogy milyen tartozékok lesznek hozzá (milyen füles, gondolom HPM-70 vagy vmi upgrade-elt, kétportos töltő stb) jó lenne ha leírná majd ide :)

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák