Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • issti

    csendes tag

    3 hete vettem egy ilyet és összességében nekem bejön.
    Ami szokatlan benne: a Nokiánál megszoktam hogy a letevő gomb azonnal alaphelyzetbe állítja a menüt és rögtön leteszi a hívást. Itt kiírja az infót és csak utána lehet továbblépni bárhogy nyomkodom. A franc se érti miért ilyen, de már kezdem megszokni. Híváskor kicsit tompábban szól és a mikrofon sem olyan érzékeny mint a Nokiánál, de legalább rászoktatott hogy ne beszéljünk egyszerre. :)
    Minden másban viszont bőven hozza az elvárásaimat. Iszonyú masszív, jól markolható, meg sem reccsen a burkolat sehol. Az akkuidő elképesztően jó. 3G-n tud 8 órát, de csak GSM-mel sokkal többet. 10 napot bírt ki napi átlag 1,5 óra beszélgetéssel, úgy, hogy elég sokat próbálgattam. A zseblámpa a vaku ledjével szórt fényt ad, de amire kell arra bőven elég. A hátlapon én is meglepődtem hogy pattintós, de olyan sok helyen kapaszkodik, hogy meg sem moccan. Ha nem szedegetem le naponta, nem tűnik gázosnak. A kijelzőn a fotók elég harmatosak, főleg egy 24 bites után, de a menü tök jól látszik napfénynél is.
    Na igen, a wifit én is hiányolom.
    Nagyon sok oldalon írják hogy A-GPS (Assistan-GPS) van benne, de eddig még senki nem tudta megmondani hogy lehetne-e életet lehelni bele offline.
    A lényeg, hogy akinek fontos a strapabíróság, a hosszú üzemidő, és a hétköznapokban is vállalható külsejű feature phone-t keres, szerintem nem talál jobbat. Eddig nem bántam meg.

Új hozzászólás Aktív témák