Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz Wave86 #411 üzenetére

    Nos igen, sokan lovagolnak ezen a fém házon. Még mindig nem tudom felfogni mit esznek rajta az emberek, na mindegy. Jó a műanyag, semmi gond vele, az sgs2 hátlapja akárki akármit mond kifejezetten jól sikerült, recés matt cucc, amit jó megfogni, nem gyűjti az ujjlenyomatot, könnyű tisztítani ha mégis koszos lenne. Ezzel szemben ez kicsit félresikerült, olyasmi érzésem van mint a 3gs-nél. Azt ha sokáig fogdosod, beleizzad a kezed, és formájából adódóan úgy csusszan kifelé az ujjaid közül, hogy öröm nézni. Ez a lakkozott műanyag elég nagy fail, főleg egy ilyen árú cuccnál. Miért nem tudtak olyasmi anyagot tenni rá mint ami az Xperia S, vagy teszem azt a live with walkman hátán feszít, ez a finom gumiszerű dolog. Szín mizéria megint szubjektív, fehér az kell, mert az minden telefonnál van, de ez a pebble kék vagy mi... Már az Xperia Neonál is hányingerem volt tőle, itt se más a helyzet. Miért nem fekete könyörgöm. :W

    De ezektől eltekintve szerintem nagyon is jól sikerült telefon ez, a pentile mizéria szerintem ismét csak bolhából elefánt effektus. Az átlaguser mint én, rohadul nem a betűk szélén fogja számolgatni a szőröket, annyira benagyítva nem sokan olvasnak szerintem... Aki meg külön ezt figyeli annak persze szúrja a szemét. Hardvere fasza, szerintem a tegra3-nál jobb az exynos. Kamera szintén jó lett, az a sorozatlövő feature nagyon király, nekem ebben pl tudott újat mutatni. Persze lehet van már ilyen telefon, az legyen az én gondom, hogy nem tudtam róla. Xperia S vs sgs3: minőségben, támogatottságban, UI-ban, meg stabilitásban/gyorsaságban Xperia S veri ezt, kijelzőre azt mondom egyformán jók, kamerában és hardverben viszont szerintem jelenleg ez a legjobb cucc.

    Ha most lenne pénzem egy ilyen high end kütyüre, nem vennék semmit. One X nekem nem szimpatikus, meg úgy az egész htc se, xperia s nem rossz, de valahogy nem az igazi, ez megint nem olyan amit elképzeltem. Én a Sony s4-es négymagos gépét várom de nagyon, az szerintem a felsoroltakat simán ütni fogja. Ja meg 4x hd, adjunk neki egy esélyt. Ennyi, jóccakát :R

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák