Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bokrosolajos

    őstag

    válasz peterk #28420 üzenetére

    Viccen kívűl, ez tényleg nem sok!

    A gyorsabb lehet érzetre vagy csak mert üres a cache ? :) FB kliensben mi gyorsulhat? Ugyanazokat az adatokat kéri le? Nem, tehát nem lehet összehasonlítani. Megint szubjektív
    USB csatlakozás közben is hívásfogadásra használható volt a telefon. Swype-szerű : engem nem érdekel, főleg ha csak angol. Meg a húzással csak jól 'zsírzod' a képernyőt :DD
    Csak egyszer érdeklődik a csomagkapcsolt szolgáltatásról. Ezt mondjuk nem értem, ha a Menüben le van tiltva, akkor az úgy rendben is van,nem? Nekem nem érdeklődik legalább is erről... Javított fordítás a színtónusnál. Huhh, ezért érdemes volt fél évet várni !
    Appsban FB és Twitter gomb. Persze nagyszerű ingyen marketing a Samsungnak. De nekünk ez miért is jó? Az Appsban többféle rendezés szerint lehet választani - talán ehhez nem kellett volna FW, elég lett volna egy kliens update is. Persze ha már belekerült, maradjon csak, mint pár fehér folt a Dagadón. Gyorsabb, gördülékenyebb menü? Az eddigi is leggyorsabb volt. Hova gyorsuljon? Észlelhetetlen, láthatatlan fénysebességgel lehet lapozni a tíz oldal közt?

    Az új animációról lezártképernyőnél részhez nem mondok semmit

    + FLAC,
    + Saját mappa az üzenetekhez,
    + Képernyőképek mappa (ugye még nem SD kártyán)

    Összesen 3 igazi plusz
    De sajna van negatívum is!

    - Idegesítő ugráló címsor a böngészőben
    - Böngésző teljes ablak módban nem használható, mert az alsó sor nem kapcsolható ki
    - Továbbra sincs teljes Flash támogatás, és nem tördel a böngésző

    3 - 3 = 0

    Illetve, egyénenkénti igény szerint
    - no warez

    3 - 4 = -1

Aktív témák