Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz peterk #26163 üzenetére

    "Ezért az európai iPhone-nak illene 25fps-el működnie, csak az Apple tesz erre, nem gyárt különböző modellt számunkra, itt is az amerikai szabványút árulja."

    Megnéztem, mert a levezetésed helyénvaló volt, csak azt nem értem, hogy a fenti mondatodat mire alapoztad, mivel a mediainfo 25fps-t tárolt a felvett videóban, így kijelenthetjük hogy ez fix érték. :U Mivel meggyőződésből írtad, gondolom erre is van magyarázatod.
    Mert így akkor vica-verza neked is be tudom szúrni amit nekem írtál kritikának:

    "Főleg így, hogy mondasz olyan dolgokat is amiről lerí, hogy nem tényleges ismeret, hanem itt-ott felcsippentett homályos - és ez esetben például nem is igaz - infomorzsa van mögötte. Ennek így információ értéke nincs, csak flame gerjesztésére jó."

    Most akkor hogy is van ez a mondat?
    Annyi különbséget látok hozzám képest, hogy te elvileg ehhez a témához nagyon értesz, és elvileg a mestere vagy a videós dolgoknak. El is fogadom a kritikát tőled, de ehhez neked sem kellene meggyőződésből hülyeségeket állítani.

    Azt aláírom, hogy nem 25/29.97 fps miatt kiváló a minőség, de azt továbbra is fenntartom, hogy gépre téve kivételesen jó a minősége 720p-ben, nem firtatom mennyire mert megint elfogultsággal leszek vádolva. A 30fps infó hiányos az Apple részéről, mert ez úgy lenne helyes hogy 25/29.97 (PAL/NTSC).

    Részemről tényleg befejeztem, mert ősellenség nem szeretnék lenni egyik topikban sem. :U :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák