Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    És ismét Samsung hülyeség. Hol a memkari? Az akku alatt... :(

    Az nem különösebben hat meg, hogy nagytesóként kisebb méretű és felbontású kijelzőt kapott, hisz fizikailag is kisebb lett a telefon. Bár tény, elfért volna a nagyobb is...

    Kamera? Fixfókuszos. És? (igaz még drága a készülék)

    Na ez kiverte a biztosítékot:

    "a meglepetés a füles "képében" érkezik, ez ugyanis kettészedhető, s a felvevőgombnál 3,5 mm-es jack csatlakozó keletkezik, amely nem csak azért praktikus, mert bármilyen headset használható, hanem azért is, mert szert tettünk egy microUSB-jack átalakítóra."

    Ez komoly?
    A Sony Ericssonnál ezt vétekként, szentségtörésként éli(te)k meg, mert - atyavilág - annyival hosszabb lesz a headset zsinórja...Itt ez (is) praktikus?
    Ezt a kettészedhető headsetes dícséretet már nem először olvasom Samsung tesztben... :(

    A "...hanem azért is..." mondatrésztől írtakkal egyetértek, ez jó. De a mondat első felétől még mindig nem térek magamhoz...

    Azért sok sikert ehhez a telefonhoz - sem - kell kívánnom, mert a kistesót is viszik, csak azért, mert olcsó táccs... :U

    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Bog #51 üzenetére

    A 2-es pontot nem is vitatom, írtam, is, hogy azon mondatrésszel egyetértek.

    Nem feltétlen kell zenei modellnek lenni, hiszen - az egységes Fast portnak köszönhetően - ezen Walkman headsetek mindegyik SE készülékkel használhatók (X1 és J132i kivétel), így mindegyik SE-nál elérhető a szabvány 3,5-es aljzat, headset funkcióval...

    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • mrlujoak

    veterán

    válasz madstunt #56 üzenetére

    Nem, nem értek egyet. Én, és a közös ismerőseim tudják rendeltetésszerűen használni a Fast portot, nekem eddig egy sem ment tönkre. Miért?!

    Nemmellesleg a Fastport (és vele együtt a SE) hatalmas előnye az egymással való kompatibilitás. Ezt egyik másik gyártó sem tudja elmondani.

    Nézd meg, veszel egy ilyet, ennek csak microUSB-je van. Nincs 3,5-es jack.
    Nézd meg az elődjét, ott Samsung csati van. Kapásból két készülék két különböző tartozékkal, töltővel, adatkábellel.

    Én most kaptam egy SE BT headsetet, és nem kértem hozzá töltőt, mert nem kell, hisz kompatibilis.

    Node, ez nem Fastport topik, lényeg a lényeg, ez a mobil gyenge eresztés, logikátlan döntésekkel, hibákkal teli.

    mrlujoak

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák