Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dosailord

    tag

    válasz Keem1 #5932 üzenetére

    Én is a T-mobile-os leárazás után vettem meg, és igazolom a leírtakat. Java, widget telepítés simán megy, kártyára 5-6000k-val tolja rá a kártyára az adatokat (egy 4GB-s Kingston (class4 ha jól tudom)). A BT is sokkal gyorsabb az előző, W610i-mhez képest (gondolom verziószámtól függ csak gondoltam érdekesség).

    A szolgáltató nevét meg át kell rakni egy másik képernyőre, én mondjuk ki sem próbáltam, hogy visszajön-e. Nekem az egyik képernyőn a naptár van, fölé szépen elfér.

    Ha még nem volt szó róla, akkor még leírnám, hogy .pdf, .doc., .xls fájlokat próbáltam, szépen megjeleníti, de a navigálás, nagyítás-kicsinyítés hót lassú, tördelni luxus, szóval szerintem határán van a használhatóságnak. Valaki tud erre valamilyen java programot?

    Keem1: Szerintem vegyél hozzá értelmes fülest, a gyári szerintem nagyon rossz. Bár ez személyes, valakinek pont az ilyen fajta jön be. Ilyen párnákat külön ehhez tuti hogy nem kapni, szerintem vagy valamilyen párnát vaterázol, ami jó erre (ha lehet kapni). Nem tudom létezik-e párnás Samsung füles, én azonnal vettem hozzá egy "agybadugósat"-hangerőszabályzósat, ami nagyon jól szól.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák