Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    válasz Viktor89 #419 üzenetére

    Nem értem a kérdést. :) Eddig minden mobil java progit megevett. :) Egy virtuális navi billentyűzet mindig megjelenik alul, így nem érintésvezéreltekkel is lehet boldogulni.

    Látod, én sem tudom elképzelni mitől karcolódott meg ilyen könnyen. Van egy samsonite övtokom, illetve ma vettem melóba egy bőr védőtokot hozzá (nem occsó fajtát), amibe van varrva egy kihúzó. Valószínűleg ennek a varrása karcolhatta meg, mert mást nemtok elképzelni, ugyanis tényleg hímes tojás módjára bánok vele. Szét is szedtem a tokot és kicsit átalakítom, hogy ilyen ne forduljon elő többet. Ez a kis karc még elviselhető hosszú távon, de többet tényleg nem szeretnék rajta látni. Ezért is írtam, hogy aki ilyet vesz magának, jól nézze meg mit és hogy csinál vele, illetve a vásárolt tokot is át kell vizsgálni hozzá...

    Headsetet pontosan ilyet vettem, ahogy a képen van: kép. 3500 HUF volt Debrecenben egy helyi GSM üzletben, de megérte! Iszonyat jó hangja van (szerintem felesleges ennél jobb, max akkor, ha zavaró az agybadugó)! Minimálisan szűri a külső zajokat is. Akinek pl egy normál füles is nyomja a fülét, ne vegyen ilyet! Ezt tényleg agyba kell dugni, már értem miért írja mindenki így! :D :DD

    ツ Headphones on - World off

Új hozzászólás Aktív témák